חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

40/

21

אחרי לווצאפ

האנשים שמדבררים את המידע לציבור

הא.נשים שהחליטו לקחת על עצמם העביר את כל המידע החשוב למפגינים ולציבור בנושאי המאבק נגד ההפיכה המשטרית – בקבוצות ווצאפ שפתחו והם מנהלים

רוני שניידר – הניוזלטר של המחאה

כל בוקר – ישירות לווצאפ שלכם: כל מה שאתם צריכים לדעת על המאבק. האירועים, נקודות ההפגנה, הזומים הרלוונטים, המספרים, התקדמות החקיקה, הודעות המטה, הכלים למפגין – ה כ ל. עם תמונות עם לינקים עם כל מידע חשוב. כשיש הקפצות אז גם באמצע היום או באמצע הלילה. ניוזלטר חובה לכל אזרח.ית. והיא עושה את העבודה הסזיפית הזו כל יום, כל יום מאז 2019 (ימי בלפור העליזים)

רוצים לקבל ניוזלטר לווצאפ שלכם? כתבו – לרוני


עדכון מאבק – קרין נהון

קרין נהון היא לא רק פרופ׳ חבר בבית הספר למידע באוניברסיטת וושינגטון, היא גם אקטיביסטית שנים, שמתמחית במידע. עם התחלת המאבק נגד ההפיכה המשטרית היא פתחה קבוצת ווצאפ כדי להעביר לאנשי הסגל ולחבריה לאקדמיה את המידע בנושאי ההפיכה והמאבק, ותוך זמן קצר הקבוצה הפכה לקבוצות, וכעת היא מובילה 24 קבוצות אותן היא מעדכנת באופן שוטף ויומיומי בענייני המאבק. ההודעות של קרין מצרפות תוכן רחב ומדעי יותר למידע ההכרחי לאקטיביסט.

רוצים להצטרף לקבוצות נהון – כאן


תומר אביטל – הודעה אחת ביום

תומר שהיה עיתונאי כנסת בכלכליסט ואח״כ הקים את אתר העיתונות העצמאית ״שקוף״ נרתם גם הוא למאבק כאקטיביסט ומארגן אבל גם משתמש בכישוריו העיתונאים כדי להעביר את המידע העדכני בקבוצות ווצאפ שפתח והוא מנהל.

 

 

רוצים להצטרף – כאן


 

שותפים לדרך – יאיא פינק

יאיא הוא אקטיביסט ויזם חברתי פוליטי שפרוייקטים חשובים רבים רשומים על היזמות שלו: לובי 99, דמוקרטTV ועוד רבים ומעוררי השראה. במאבק הזה הוא מוביל אינספור יוזמות שהסיסמה ״יאוש אינו תוכנית עבודה״ מאפיינת אותם. במסגרת שלל היוזמות, יאיא מקיים באופן קבוע מפגשי זום שבועיים מרתקים ופופלרים רבים העוסקים בענייני המאבק מזויות חשובות רבות, מעבר לכך שהוא נותן באופן קבוע כלי עבודה לאקטיביסטים.

רוצים להצטרף לקבוצה? – כאן

 

 

 

 

 


טליה גושן: יצירה ישראלית חופשית – עדכונים

טליה גושן, רבה חילונית, מפיקת קולנוע וטלויזיה בעבר ובעלת ״אולפני אדיט״ לעריכה והפקה, הקימה את קבוצות החשיבה והנעה לפעולה לשמירה על הדמוקרטיה וחופש הביטוי ״יצירה ישראלית חופשית״. הקבוצות מתמקדות בעיקר בתחומי התקשורת, התרבות והאמנות אבל גם מעבר, כי מדובר במאבק על ספקטרום רחב, מופשט לעיתים ובעל פנים רבות.
הקבוצות הן קבוצות עבודה לשמירה וחיזוק המחאה דרך עולמות היצירה הישראלית המקורית בכל תחומי התקשורת, התרבות והאמנות.
בקבוצה כ 3000 חברים וחברות בעמדות מפתח והשפעה מעולמות התקשורת והסושיאל, טלויזיה וקולנוע, אמנות חזותית, מוסיקה, מחול ותיאטרון, פרסום ועיצוב, עתונות, ספרות, הגות, מחקר ואקדמיה מתחומי התקשורת, התרבות, האמנות וההגות שעובדים בשטח במעל 40 קבוצות עבודה ביוזמות שונות ומגוונות עבור המחאה.

רוצים להצטרף לקבוצה? – כאן

עוד מעוררי השראה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן