חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יכולנו לפנות את איילון תוך דקות במחיר של שבירת ראשים וריסוק עצמות – נאום עמי אשד

“בגב זקוף ובראש מורם אני משלם מחיר אישי כבד מנשוא על הבחירה שלי למנוע מלחמת אחים”, מפקד מחוז תל אביב עמי אשד מודיע על התפטרותו ומתייחס לדרישות מהשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר להגיב ביד קשה נגד המשתתפים בהפגנות נגד ההפיכה המשטרית: “חטאתי בכך שלא יכולתי לעמוד בציפיות של הדרג המיניסטריאלי, שכללו את שבירת הכללים, הנהלים, הסדר ארגוני והתרבות בקבלת ההחלטות ובשיקול הדעת המבצעי.

יכולנו לפנות את איילון תוך דקות במחיר של שבירת ראשים וריסוק עצמות… יכולנו למלא את המיון באיכילוב בסוף כל הפגנה.

“התעקשתי במהלך המחאה פעם אחר פעם שמחוז תל אביב בפיקודי יוכיח שאפשר אחרת. שאפשר וחייב גם לאפשר מחאה וגם לקבוע לה גבולות ברורים על פי החוק. לצערי, בפעם הראשונה בשירות של שלושה עשורים נתקלתי במציאות הזויה, שבה השגת שקט וסדר היא לא הישג נדרש, אלא בדיוק ההפך”.

תגובת אחים לנשק

עמי, אחים לנשק מצדיעים לך על שהקדשת את חייך לטובת ארגון שכל תכליתו שמירה על החוק ואכיפתו.

בן גביר, אנחנו בזים לך עבריין מורשע שהורס את המדינה.

כולם לקפלן ולמוקדי ההפגנות ברחבי הארץ. צאו מהבתים עכשיו!

עמי אשד מפקד מחוז ת”א: השר בן גביר דרש ממני לשבור עצמות למפגינים ולמלא את איכילוב בפצועים.

תביאו זעם. ישראל הופכת לדיקטטורה! עילת הסבירות – כל השחיתות. פירוק לשכת עורכי הדין. חוק טבריה המושחת. וחוקי הפיכה נוספים על השולחן. אקדח הדיקטטורה מוצמד לרקה!

מטה המאבק

מטה המאבק והארגונים השותפים קוראים לאזרחיות ואזרחי ישראל להגיע לנתיבי איילון ולצמתים מרכזיים ברחבי הארץ – ולהתנגד לדיקטטורה!

התנהלותה המופקרת של הממשלה מחייבת את העם לצאת לרחובות ולבלום אותה. מה שאנו רואים כעת בצמתים הוא רק קדימון למה שמצפה לנתניהו ולוין אם ימשיכו לקדם את חוק הדיקטטורה הראשון.

אנו קוראים למפגינים לפעול בנחישות, וכמו תמיד – באפס אלימות, ומפצירים במשטרה לפעול באחריות ותוך כיבוד זכות המחאה במדינה דמוקרטית.

מובילי כח קפלן

עמי אשד חשף את המזימה של בן גביר להכניס את הדיקטטורה לתוך משטרת ישראל. מדובר בניסיון עמוק לפגוע באלימות במפגינים ובדמוקרטיה. מדינת ישראל בסכנה איומה, רק האזרחים והאזרחיות יכולים לעצור את ההפיכה. קוראים לציבור להגיע לבתי הח״כים מחר ולהצטרף לפעולות בימים הקרובים.

קוראים לכולם לצאת הערב בשעה 20:00 לקפלן!

מחאת הסטודנטים

“בימים של חברי כנסת פחדנים ועושי דבר מתקרנפים, עמי אשד בוחר להתייצב באומץ ולדבר אמת. הפיטורים של אשד על רקע פוליטי הם רק קדימון לדמותה של מדינה בלי עילת הסבירות. על זה המאבק. ואסור לנו להפסיד”

קוראים לציבור להגיע ב20 לקפלן

יוצאי המ.מ.
“ערב שחור לישראל. ניצב אמיץ במשטרה מודה עכשיו שציפיות השר העבריין מעליו היו להפעיל כוח לא סביר ו״למלא את המיון באיכילוב בפצועים – לשבור ראשים ולרסק עצמות של מפגינים״.
ממשלת הפיכה שרוצה לשבור ראשים ולרסק עצמות שלנו – היא ממשלה לא לגיטימית, לא חוקית, שלא נשרת אותה ולא נציית לה בשום מצב.
שום מילואימניק בר דעת לא יתנדב לשרת ממשלה כזו. צאו עכשיו לשתק הכל, באופן בלתי אלים, אין ולא יהיה זמן אחר”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן