חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

07:00 ״לא תעבדו למען הציבור, לא ניתן לכם לעבוד כלל״ – פעילים חוסמים את משרדי הממשלה

עם שחר יום שלישי, פעילים נגד ההפיכה המשטרית קשרו את עצמם לפני משרדי הממשלה והם מונעים את הכניסה למשרדים מתוך כוונה לשבש את אפשרות המשרדים לעבוד ולקדם את הפיכת ישראל לדיקטטורה

וזה מה שאומרים הפעילים:

“הגענו היום כדי לחסום את משרדי הממשלה בקריאה ברורה: אם לא תתחילו לעבוד בשביל הציבור, לא ניתן לכם לעבוד כלל. ממשלת ישראל ה-37 לא עוסקת באף סוגיה שבאמת חשובה לציבור. לא מטפלת ביוקר המחיה, לא פותרת את משבר החינוך, ולא פועלת לשיקום מערכת הבריאות.

מה היא כן עושה? מכשירה שחיתות ממוסדת, פוגעת בחופש העיתונות, מבעירה את המדינה ומסרסת את עצמאותה של הרשות השופטת. השרים שכחו שתפקידם לשרת את הציבור ולא להפך. במקום שיעבדו בשבילנו, אנו עובדים בשבילם.

זוהי קריאת השכמה. התחילו לעסוק בבעיות האמיתיות של אזרחי ישראל – או שתאבדו את הלגיטימציה של שלטונכם. הפסיקו לדהור אל עבר דיקטטורה משיחית והתחילו לכונן דמוקרטיה אמיתית. עד אז, נמשיך לחסום את ההפיכה בגופנו. אנו נחושים ונחושות למנוע את הרס עתידנו, לא נפסיק עד שההפיכה תעצור.”

סוף דבר

החסימה ברחוב בנק ישראל בירושלים מפונה על ידי המשטרה. שבעה מפגינים נעצרו ונלקחו לתחנת מוריה בעיר. מי שיכולים להגיע ולתמוך, תהיה ברכה על ראשכם. כמי כן, הם צריכים בגדים יבשים.

אחד העצורים בן 81 קרדיט לצילום: צלמי ״הארץ״ ↓

תגובה אחת

  1. יישר כח למפגינים החוסמים את הבושה והתקלה הגדולה בתולדות ישראל. עדיין לא בדקתם אעזה נזק מבצעים בחשאי החרדים שקיבלו בעלות על נכסי ישראל גם האוצר וגן הקרקעות בודאי מנצלים כל דקה למימונם וגניבה בחשאי של המדינה. ללא פיקוח וביקורת קפדנית הנכסים יעלמו. אוי🇮🇱

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן