חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עד כדי כך הן בנות מלך שאין מנכ״ליות בממשלה הזו – בני ברבש

לפני שאני מתחיל, אני רוצה התייחסות קצרה לחבורה שעמדה וקיבלה את פניכם עם השלט של 64 מנדטים לא טועים, ועם הצעקות שאצלם הבנות הן בנות מלך!

עד כדי כך הן בנות מלך שכמעט ואין מנכ״ליות בממשלה הזו! בנות מלך שלא ראויות להיות חברות כנסת בשתי מפלגות גדולות! עם בנות מלך כאלו שאנחנו מבינים בדיוק לאן הם מובילים. בנות מלך שאסור להן להתגייס לצבא ולהיות טייסות או חובלות. אלו בנות המלך שלהם!

64 מנדטים שבשלט שם רשום שלא טועים: 64 מנדטים של מורשעים, של נאשמים, של משתמטים, של מושחתים – בהחלט יכולים לטעות! בושה!

120 ימים הממשלה הזו קיימת! 120 ימים שהממשלה הזו על 64 המנדטים שלה לא נלחמת בעוני! 120 ימים היא לא נלחמת על מצוקת הדיור! 120 ימים היא לא נלחמת ביוקר המחיה! 120 ימים היא לא עוסקת במיגון ישובי העוטף! 120 ימים מקדישה את זמנה, מרצה ומשאביה להלחם במערכת המשפט, ביועמ״שית, בנשיאת בית המשפט העליון! להלחם בטייסים, להלחם במיליוני שוחרי הדמוקרטיה ונאמני מגילת העצמאות! זה מה שהממשלה הזו עושה 120 ימים!

120 ימים היא מנהלת נגדנו, נגד האנשים שעומדים פה ובעוד מאות מקומות ברחבי הארץ, נגדנו היא מנהלת מלחמת חורמה כאילו היינו אנחו ולא החמאס ולא איראן ולא חיזבאללה אנחנו אוייביה המרים ביותר של מדינת ישראל וצוררי העם היהודי. אנחנו שמתגייסים לצבא שמשלמים מיסים שכל הזמן הולכים מתחת לאלונקה במשך שנים על גבי שנים אותנו הופכים לאנרכיסטים ולאוייבי המדינה!

120 ימים עוסקת הממשלה הרעה הזו בהשמדת ערך של מדינת ישראל: השמדת ההרתעה, השמדת צבא המילואים, השמדת הכלכלה, השמדת הביטחון האישי, השמדת הסולידריות, השמדת השידור הציבורי. 120 ימים היא משמידה את יחסיה של מדינת ישראל עם ארצות הברית! היא משמידה את השיוויון את האחווה ואת החירות האישית והאזרחית של כל אחד ואחת מכם! בושה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן