חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אימרו לו – הדם גם על ידייך! בקשתו של אזרח שכול מה-7.10

חבר יקר שב-7/10 הצטרף למשפחת השכול וחרב עליו עולמו – נותר שבור, כואב וכועס, ומבקש להעביר לציבור את המסר הבא לגבי הגעה להדלקות נרות זיכרון ומחאה מול חברי הקואליציה:

1. אנא הגיעו.

2. “סתם” הדלקות נרות זיכרון אפשר לעשות בכל מקום, אבל אם כבר טרחתם ובאתם למחות מול בית של ח”כ – אנא הביאו איתכם שלט עם מסר בכיוון הבא: אופיר אקוניס (שם לדוגמה) – כל עוד אתה תומך בממשלת החורבן – הדם גם על הידיים שלך!

3. לא חייבים להיות שם כל הזמן. בואו אפילו לשעה, במיוחד בשעות הבוקר או בערב, וכבר עשיתם משהו משמעותי.

4. אין עדיפות לשר בכיר לעומת ח”כ זוטר. לכל אצבע מה-64 יש את אותו משקל. 5 אצבעות – זה כל מה שצריך על מנת שתתחיל כאן תקווה לשיקום. 5 ח״כים שלא יוכלו להסתכל לילדים שלהם בעיניים או על עצמם בראי. הם שם, והם זקוקים לדחיפה שלנו על מנת לעשות את מה שרוב העם רוצה וזקוק לו יותר מתמיד.

ועבור כל מי שחושש להחליף את נתניהו באמצע לחימה – תשאלו את עצמכם את השאלה הבאה:
לכשנגיע למצב שמאפשר הפסקת לחימה – האם יכול להיות שנתניהו יבחר להמשיך לחימה כי הוא יודע שביום שאחרי הוא יודח???
כפי שכבר אמרו ראשי שב”כ ומוסד בעבר – הוא מסוכן למדינה, ולכן, מספיק שהתלבטתם בשאלה המופרעת הזאת כדי להגיע למסקנה המתחייבת – הוא חייב ללכת עכשיו.

זה ניתן לביצוע מיידי, ללא בחירות, ע”י אי-אמון קונסטרוקטיבי. מייד לאחר מכן, לא יהיה ראש ממשלה שמסית נגד הצבא בזמן לחימה. מה שכן יהיה, זה יותר תמיכה בינלאומית, שעדיין קיימת כיום – למרות, ולא בזכות, ראש ממשלה שאף אחד בעולם לא מאמין לו.

שאלות דומות ניתן גם לשאול לגבי מערכת השיקולים של נתניהו בעסקת חטופים, ואם התשובה שלכם היא שגנץ או גלנט לא יתנו לו, אז אתם רק טוענים שאתם מקווים שמישהו יגן עליכם מפני ראש הממשלה שלכם.

מגיע לנו יותר. הרבה הרבה יותר.
וכל עוד זה לא קורה – אנא עמדו, ולו רק לשעה, מול בית של ח”כ בסביבתכם, והביאו איתכם שלט עם מסר בכיוון הבא: יולי אדלשטיין (שם לדוגמה) – כל עוד אתה תומך בממשלת החורבן – הדם גם על הידיים שלך!

מיצג הדמים בקרית ספר. צילום: מחאת העם חיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן