חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אם הכפייה תגיע אלינו, המחאה תגיע אליכם – תגובת מארגני הצעדה בבני ברק

נראה שאחרי שנים של סטטוס קוו, ההנהגה החרדית הכריזה עלינו, הציבור הליברלי, מלחמה.

על כן, נגיע מחר בהמונינו לבני ברק, העיר בו גרה מרבית ההנהגה החרדית כדי לומר להנהגה – עד כאן! ההפגנה היא לא נגד הציבור. אנחנו באים להשמיע את קולנו כדי שההנהגה החרדית היושבת בבני ברק תעצור. כשם שאנו דורשים מחברי הכנסת של הליכוד לעצור.

הודעה מיוחדת מטעם מארגני צעדת המחאה מחר (חמישי) בבני ברק:

אמש בוועדת החוקה ניהל חבר הכנסת פינדרוס את הדיון בבריונות וביצע מחטף שיאפשר לממשלה להמשיך לדהור לעבר הדיקטטורה. נזכיר כי האיש הצהיר לאחרונה כי הוא “חולם לפוצץ את בית המשפט העליון.”

לא מדובר באירוע מקרי.בשבועות האחרונים ניצבים חברי הכנסת החרדים בחזית ההפיכה המשטרית, לא פחות מרוטמן ומלוין. חבר הכנסת גפני, מאדריכלי ההפיכה, כבר חשף את כוונותיו ליום שאחרי פסקת ההתגברות וריסוק בגצ – בתי דין רבניים, חוקי חמץ, הפרדה מגדרית, ועוד שורה של יוזמות כפייה המהוות הכרזת מלחמה על הציבור הליברלי בישראל.

כל אלה לצד חוק מיוחד להחזרת העבריין דרעי לשולחן הממשלה, הנצחת אי השוויון בנטל והמשך עושק הקופה הציבורית. נראה שאחרי שנים של סטטוס קוו, ההנהגה החרדית הכריזה עלינו, הציבור הליברלי, מלחמה. על כן, נגיע מחר בהמונינו לבני ברק, העיר בו גרה מרבית ההנהגה החרדית כדי לומר להנהגה – עד כאן!

ההפגנה היא לא נגד הציבור. אנחנו באים להשמיע את קולנו כדי שההנהגה החרדית היושבת בבני ברק תעצור. כשם שאנו דורשים מחברי הכנסת של הליכוד לעצור.

אנחנו, הנושאים בנטל, משלמי המיסים הכורעים תחת יוקר המחייה, אומרים בקול ברור – הדמוקרטיה היא ציפור נפשנו. לא נעמוד מנגד אל מול כפייה בחסות ההפיכה! גם לנו יש קווים אדומים ואנו פונים ישירות למנהיגי הציבור לשקול שוב לפני שהם חוצים אותם. אם הכפייה תגיע אלינו, המחאה תגיע אליכם.

תגובה אחת

  1. רעיון לשלט בהפגנה: “שריך שוררים וחברי גנבים, כולו אוהב שוחד ורודף שלמונים”. צריך לחשוב איך לדבר איתם בשפה שלהם. יש גם את שמואל א פרק ח בהקשר של הפיכת נתניהו למלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן