חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לעשות הכל כדי להחזיר את החטופים – הורי עדי אלדור שנפל אמש בחאן יונס

״הילדים שלנו נהרגים בשביל החטופים. אנחנו צריכים להחזיר אותם! שאף חייל, חיילת, חטוף – קורבן של הוועה הזו – לא יהיה לשווא. צריך להמשיך בכל הכוח בכל משא ומתן! 

הזמן זה להחזיר! הם אנשים שמגיע להם לחזור הביתה! זה הבית שלהם! אנחנו לא יכולים להפקיר אותם!  צריך לעשות כל מה שאפשר כדי שהמוות של הילדים שלנו לא יהיה לשווא!״

הורי עדי אלדר, רס״ל במגלן שנהרג אמש בחאן יונס מבקשים למסור לאומה

״המסר שביקשתי להעביר ואני מקווה שיהדהד בכל הרשתות. המסר שביקשתי להעביר זה החטופים!

הילדים שלנו נלחמים כי הם חושבים שהמלחמה צודקת. הילדים שלנו נהרגים בשביל החטופים. (ולא בשביל עוד מחבל או עוד אמל״ח. אם לא נחזיר אותם אין לנו עתיד)
המשפחות האלו גרות שם כי המדינה שלחה אותם. החיילים שירתו שם כי אנחנו שלחנו אותם. הם לא הלכו לבלות שם. גם לשמוח במסיבה מותר במדינת ישראל. אנחנו צריכים להחזיר אותם! שאף חייל, חיילת, חטוף – קורבן של הזוועה הזו – לא יהיה לשווא. קיבלנו בשורות נהדרות היום על שניים שהצליחו להיחלץ צריך להמשיך בכל הכוח בכל משא ומתן! 

לא לפלג. לא להשמיץ מנהיגים בעולם! זה בעוכרינו. צריך לחזק את כל מי שיכול. אחרי שהם יחזרו אז נסגור חשבון עם שרוצים לסגור חשבון. אחרי שהם יחזרו. לא על הגב שלהם. תינוקות זקנים, נשים. זה לא הזמן!  הזמן זה להחזיר. לעזוב את הטוויטר. לעזוב את הרעל.

הם אנשים טובים. מגיע להם לחזור הביתה! זה הבית שלהם! אנחנו לא יכולים להפקיר אותם!  הם לא נטל. לא האזרחים ולא החיילים. צריך להחזיר את החיילים שנחטפו. זה שהם לבשו דרגות והיו בשירות צבאי זה לא פחות. זה לא מוריד מאחריות שלנו. זה ששמו אותם בסוף הרשימה כמובן מאילוצים, זה לא מוריד. כל אחד מהם! כל מי שחי מהם, וכל מי לא בחיים מהם.

להחזיר! לעשות את כל מה שאפשר כדי שהמוות של הילדים שלנו לא יהיה לשווא!״

שני חיילים מיחידת מגלן של חטיבת הקומנדו נהרגו אתמול (ראשון) מפגיעת טיל נ”ט במבנה במהלך קרבות בחאן יונס. השניים הם רס”ל עדי אלדור, בן 21 מחיפה, ורס”ל (במיל’) אלון קליינמן, בן 21 מתל אביב.

עדי
רס״ל עדי אלדור ז״ל
רס״ל אלון קליינמן ז״ל

תהא נשמתם צרורה בצרור החיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן