חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משמעות דברי עמי אשד: ממשלת ישראל פאשיסטית לכל דבר ועניין

המשמעות המלאה של דברי עמי אשד: לא עוד משטרה הכפופה לחוק ומשרתת את המדינה ואזרחיה — אלא משטרה פוליטית הכפופה לממשלה, משרתת את האג׳נדה הפוליטית שלה, ומתעמרת במתנגדיה.


אני לא בטוח שהמשמעות המלאה של דבריו המדהימים של עמי אשד הופנמה עד הסוף. למעשה, אשד סיפר על כך כי הממשלה הנוכחית באמצעות השר (העבריין) לבטחון לאומי הופכת את המשטרה למיליציה הפרטית שלה: לא עוד משטרה הכפופה לחוק ומשרתת את המדינה ואזרחיה — אלא משטרה פוליטית הכפופה לממשלה, משרתת את האג׳נדה הפוליטית שלה, ומתעמרת במתנגדיה.
גם הדיון המדהים שיזמה הממשלה ביום א׳ על מנת ללחוץ על היועמ״שית ומערכת אכיפת החוק להגביל את ההפגנות נגד ההפיכה נועד לאותה מטרה.
כך גם האיומים לפטר את היועמ״שית, את מנכ״לית רשות החברות, ואת כל מי שלא משתף פעולה עם האג׳נדה הפוליטית של הממשלה. וכך גם החקיקה לביטול עילת אי-הסבירות, החלשת היועמ״שים, ביטול לשכת עורכי הדין וכו׳. וכך גם החקיקה המושחתת לטובת מקורביו של דרעי בטבריה וברבנות הראשית.
כל הדברים הללו מספרים את אותו הסיפור: ממשלת ישראל הנוכחית חצתה את הרוביקון.
המדובר בממשלה פאשיסטית לכל דבר ועניין.
המדובר בממשלה בלתי חוקית בעליל הנחושה לצבור כח ועוד כח ועוד כח בכל דרך אפשרית — ולהחליש ולהשמיד את מתנגדיה הפוליטיים בכל האמצעים, לרבות באלימות ובניגוד לחוק. המדובר בממשלה עבריינית החותרת תחת אושיות הדמוקרטיה, מוסדותיה ויסודותיה.
 
אסור לשתף פעולה עם ממשלה כזו בשום דבר ועניין. אסור גם להשאר אדישים. אנחנו נלחמים על החיים שלנו. חובה להתנגד לדיקטטורה בכל דרך בלתי אלימה. צאו לרחובות, שבשו, התנגדו — לא תהיה הזדמנות שניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן