חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

״טילים לא מפחידים אותנו. דיקטטורה – מאוד!״ הפגנה אצל דיכטר באשקלון

״האכזבה היא כל כך גדולה שהיא גרמה לנו להתאסף אחרי לילה שירו פה טילים, כשלא ידוע אם ההפגנה פה תסתיים בלי אירוע (של אזעקה וטילים). זה רק מראה שטילים לא מפחידים אותנו. דיקטטורה מאוד מפחידה אותנו״

עמי, יוצא שב״כ שמכיר היטב את דיכטר – בהפגנה מול ביתו של דיכטר באשקלון

בצהרי שישי, אחרי ליל אזעקות ״צבע אדום״ ומטחי רקטות, באווירת אי ודאות ביטחונית מוחלטת, התאספו כמה עשרות אזרחים אל מול ביתו של דיכטר באשקלון להפגנה השבועית שלהם. וזה אחד הנאומים שנישא שם מפי עמי, יוצא שב״כ שמכיר היטב את דיכטר ואלו הדברים שנשא שם לאחר התמרמרות של הקהל על כל המילים הטובות ועל סיפורי הזכויות שנאמרות כל הזמן על דיכטר:

״יש לו הרבה זכויות. גם בשעה הזו. אני חושב שבסוף סוף אנחנו לא יכולים להציג רק את הצד האפל של הירח, ולדיכטר יש הרבה. ולכן האכזבה כל כך גדולה.

היא כל כך גדולה שהיא גרמה לנו להתאסף אחרי לילה שירו פה טילים, שהיו פה אזעקות צבע אדום כשלא ידוע מה יהיה, ואם ההפגנה פה תסתיים בלי אירוע מיוחד כזה (של אזעקה וטילים). מה שאני רוצה לומר זה כל הכבוד לכם שהגעתם וזה רק מראה שטילים לא מפחידים אותנו. דיקטטורה מאוד מפחידה אותנו. אני מדבר בשם עצמי.

(קריאות בקהל: נכון! נכון מאוד!)

זו הסיבה שאנחנו פה וזו הסיבה שאנחנו נמשיך להגיע לפה. וכשירגע המצב אני מאמין שיהיה פה קהל הרבה יותר גדול. אני מסיר את הכובע!״

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן