חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אתה המכשול. נפעל להדחתך המיידית – מפנה דרמטי במאבק משפחות החטופים

לאחר שביום חמישי נתניהו מנע בפעם ה-21 התקדמות עסקה, פקעה סבלנות משפחות החטופים והן הודיעו על היפוך מוחלט במאבקן בהצהרה דרמטית במוצ״ש:
״אתה הוא המכשול שמונע במודע ובכוונת מכוון עסקה. ולכן אנו נאלצים לעשות כל שביכולתנו כדי להסיר את המכשול, שהוא אתה. אין לנו ברירה. מעכשיו נפעל להחלפתך המיידית!

איילה מצגר

זהו היום ה- 176 שבו בני המשפחות שלנו שבויים בעזה

את הדברים הבאים שתשמעו מאיתנו קשה לנו להגיד. אבל לא נותרה לנו ברירה. מי שלא השאיר לנו ברירה הוא ראש הממשלה – בנימין נתניהו.
כולנו ראינו איך נתניהו שוב ושוב מטרפד עסקה להחזרת החטופים; כולנו ראינו כיצד ראש הממשלה נתניהו דוחה דיוני קבינט, ממדר חברי הקבינט, מעכב דיונים, דוחה הצעות של הדרג המקצועי, מקשיח עמדות, ואז מונע מהמשלחת לנסוע או מצמצם לה את המנדט. ראינו כיצד נתניהו גם מונע הצגת הצעה ישראלית במשא ומתן, והשבוע כבר הכריז שינהל את המשא ומתן לבד בעצמו. האם ייתכן שהחלטות על חיי אזרחי ישראל החטופים יתקבלו על ידי בן אדם אחד, תוך התעלמות משותפיו לקבינט??? כולנו ראינו גם כיצד האינטרס האישי הפוליטי של ראש הממשלה נתניהו, מניע אותו שוב ושוב בקבלת ההחלטות, וכיצד הדאגה שלו ליציבות הקואליציה גוברת על החובה הברורה שאמורה להיות לו: להציל חיים ולהחזיר הביתה את אהובינו החטופים, אזרחי ישראל.

בנוסף, הקואליציה בראשותו מובילה מדיניות של זלזול במשפחות החטופים, ונגד המשפחות מופעל קמפיין רעל והכפשות. אמרו לנו לשבת בשקט, אמרו לנו לנסוע בכל העולם, אבל אחרי חצי שנה החטופים עדיין בעזה! זהו כישלון מוחלט. זהו כישלון מכוון! ולמי שיאמר, “אבל הוא אישר אתמול למשלחת לנסוע עם מרחב פעולה” – נגיד: כל זה כבר לא עובד עלינו. אנחנו הבנו שבהזדמנות הבאה שנתניהו יוכל, הוא שוב יתקע מקלות בגלגלי המשא ומתן. זה דפוס הפעולה הקבוע שלו כדי לבלום עסקה: צעד קדימה שניים אחורה.

עינב צנגאוקר

התנהלות נתניהו בנושא החטופים היא בלתי נתפסת, היא פשע, ולכן לא נותרה לנו ברירה, אלא לומר:
ראש הממשלה נתניהו, אחרי שהפקרת את בני משפחותינו בשבעה באוקטובר,
ואחרי 176 ימים שבהם לא הבאת עסקה,
ומכיוון שאתה עוסק כל הזמן בטרפוד עסקה – הבנו שאתה המכשול לעסקה.
אתה המכשול לעסקה!

אתה הוא מי שעומד בינינו לבין השבת אהובנו הביתה, אתה הוא המכשול שמונע במודע ובכוונת מכוון עסקה.
ולכן אנו נאלצים לעשות כל שביכולתנו כדי להסיר את המכשול, שהוא אתה.

אין לנו ברירה.

הבנו שאם לא נפעל מיד להזזתך מהגה השלטון, לא נזכה לראות את אהובינו חוזרים בחיים ומהר, ולא נזכה להביא את מתינו לקבורה בקבר ישראל. ובכך לא תזכה מדינת ישראל באפשרות לתקומה מהאסון הגדול.

ולכן היום אנחנו נאלצים להתחיל שלב חדש במאבק שלנו, מעכשיו אנו נפעל להחלפתך המיידית. הגענו למסקנה שזו הדרך המהירה ביותר להבאת עסקה לשחרור בני משפחותינו החטופים. אנחנו נפגין ונקרא להדחתך ולהחלפתך, נרדוף אותך ציבורית, ויחד עם אזרחים וציבור תומך –

אנחנו לא נרפה, עד שאתה תפנה את הכיסא שלך, לטובת מנהיג אחר שכן יוכל להחזיר להציל את יקירנו מהשבי בעזה.

אלי אלבג

ברגע זה אנחנו סוגרים את האורות ואומרים תודה לכולם וניפגש ברחובות! ברחובות! ברוחובות!

אלי אלבג מודיע על סגירת כיכר החטופים ויציאה למאבק אקטיבי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן