חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדיחים את מלך ישראל – כותרת הכתבה הראשית באקונומיסט

האם ביבי ישבור את ישראל?  כתבת השער של האקונומיסט ב-16.3.23, ועכשיו, ממש שנה אחר כך, ב-17.3.24, הכתבה הראשית של האקונומיסט שוב עוסקת בישראל ונתניהו, אלא שהפעם הכותרת – מדיחים את נתניהו

“מדיחים את מלך ישראל” – הכותרת של הניוזלטר היומי של האקונומיסט שנחת הרגע בתיבת המייל שלנו, וגם הכתבה הראשית שלו להיום.  והוא מתחיל בשאלה: האם ישראל מפסידה?

“צה”ל שולט ברוב עזה. הרבה דיבורים על מתקפה עתידית על רפיח שאמורה להיות המשלט האחרון של חמאס, ועדיין החטופים הישראלים לא שוחררו ולא חולצו.

חמישה חודשים מאז ההתפרצות, ובכירי החמאס לא נהרגו או נשבו…

כמה מבעלות הברית הקרובות ביותר של ישראל, באופן מובן ביותר איבדו את הסבלנות לממשלתו של בנימין נתניהו. בשבןע שעבר צ’אק שומר, מנהיג הרוב בסנאט, קרא לבחירות בישראל, כשהוא אומר שנתניהו צריך להיות מוחלף.
זה נדיר ביותר לנבחר אמריקאי בכיר להעביר ביקורת על דמוקרטיה זרה בצורה כל כך פתוחה. אבל מר שומר צודק. הדמוקרטים, כולל ג’ו ביידן, מחשבים מסלול מחדש אחרי חודשים של תמיכה איתנה בישראל”

 
והעורך של האקונומיסט מוסיף שהעלה היום כתבה (שהיא הכתבה הראשית עליה אנחנו מדברים) שדן בכמה אופציות שישראל יכולה להשתמש בהן כדי להיפטר מנתניהו, ומבטיח לעקוב.
או במילים אחרות: העולם רואה את הפיצוץ בין ארה”ב למשטרו של נתניהו ויושב רגל על רגל ומצפה לבאות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן