חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כְּשֶׁכּוֹכָבִים נוֹפְלִים – ספר שנכתב לילדי העוטף להתמודדות עם האסון

בין כל המיצגים, עבודות הוידיאו והגרפיקה (חלקם יצירות אמנות של ממש) שנוצרו בחודש האחרון, בולט ספר ילדים אחד – כְּשֶׁכּוֹכָבִים נוֹפְלִים – שנכתב כמענה למצוקת ילדי העוטף. כתב אותו אילן שיינפלד כמענה לבקשת משפחות מהעוטף.

מספר המשורר והסופר אילן שיינפלד: 

10.11.23
בשבוע שעבר פנו משפחות מיישובי העוטף למחאת הסופרות/ים והמשוררות/ים וסיפרו כי חסרים ספרי ילדים שיעזרו לילדים, להוריהם ולמחנכים/ות להתמודד עם השבר האיום שהחברה הישראלית נמצאת בו כעת, וביקשו מסופרי/ות ילדים לכתוב כאלה.

נעניתי לאתגר החשוב הזה מיד. כתבתי בן-לילה את “כְּשֶׁכּוֹכָבִים נוֹפְלִים – ספר התערבות במצבי משבר אצל ילדים.” העברתי אותו להערות והארותשל עורכת ספרי הילדים של הוצאת הבית שלי, כנרת זמורה דביר, יעל מולדצ’רסקי, המעצבת ליאורה גרוסמן, הפסיכולוג ד”ר אילן טבק-אבירם, המטפל באומנויות איתן גילור-מלר, חברתי הסופרת עדנה שבתאי, המטפלת שלי, שלא שאלתי אותו אם היא מסכימה לאזכור שמה, ולכן אמנע מכך, וגם המחנכת של ילדיי, טל אלפיה, שאני סומך מאד על דעתה.
לאחר תיקון הטקסט על פי ההערות וההארות הספר הועבר לעורך הלשון והניקוד הוותיק, שעמו אני עובד מזה שנים רבות, מר יצחק רפופורט, והנה הוא לפניכםן:

(בלחיצה על התמונה תוכלו להכנס לספר עצמו)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן