חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אולפני החדשות- אני מאשים!

״אני מאשים אתכם בהתקרנפות, בהתרפסות, בכניעה מוחלטת, ביישור קו על מלא״

בחודשים האחרונים, בלילות חמישי ומוצ״ש, בקור המקפיא של הרי ירושלים, עומדת קבוצת אזרחים נחושים אל מול האולפנים בנווה אילן ודורשת מהתקשורת להפסיק לנרמל את הטירוף, ולהתחיל ללחוץ על עסקה להחזרת החטופים. אמש, יוחאי וולף, מפגין נחוש וחוקר בכיר בשיבא נתן לדרישה מילים חזקות ומדוייקות – אני מאשים!

אולפני החדשות- אני מאשים!

אני פונה אל אולפני החדשות של כאן 11, חדשות 12 וחדשות 13:

אני מאשים!

אני מאשים אתכם שאינכם קוראים באופן פומבי לבנימין נתניהו להתראיין אחד על אחד אתכם, בדיוק כפי שכבר עשה לא פחות מ-13 פעמים מתחילת המלחמה לפוקס ניוז, cnn ולמי לא!

אני מאשים אתכם שאינכם מפריכים שקרים שלו באותם ראיונות ובמסיבות העיתונאים שנתן לאורך המלחמה, ואתם נותנים לו במה לדבר על ״הניצחון המוחלט״ שכל בר דעת מבין שלעולם לא יבוא!

אני מאשים אתכם שאינכם אומרים לציבור את האמת הפשוטה, שנתניהו מטרפד עסקאות במכוון, שיש לו דם של 1200 נרצחים ומאות חיילים שמתו לשווא על הידיים, שהוא הפקיר את כל עם ישראל ושבכל יום שהוא יושב בכסא ישראל מתקרבת לאסון הבא!

אני מאשים אתכם שאינכם חוקרים ברצינות מה היה לוח הזמנים שלו ביום הנורא של השביעי באוקטובר, לאן הוא נעלם בשעות הראשונות, מדוע לקח לו שמונה שעות לכנס את הקבינט, ובמה הוא עסק או לא עסק ביום הזה!

אני מאשים אתכם שאתם לא מספרים לציבור כמה באמת מחבלים יש בבתי הסוהר עם דם על הידיים, כמה אסירים כבדים יש, ורק מדברים על כמה העסקה ״בלתי אפשרית״ ושזו ״דילמה אכזרית״!

אני מאשים אתכם שנירמלתם את הכהניזם של בן גביר ואת המשיחיות המטורללת של סמוטריץ׳ רק בשביל רייטינג, בשביל טראפיק לערוצים שלכם, בלי שום רסן ושום טיפת אחראיות והכנסתם אותם לכל בית בישראל!

אני מאשים אתכם שאתם נותנים במה לא סימטרית לחברי הקואליציה, כש-87% מהאייטמים שאתם משדרים הם בהשתתפות חברי הקואליציה ורק 13% מוקדשים לאופוזיציה!

אני מאשים אתכם שנתתם ואתם עדיין נותנים במה לשדרנים ופרשנים שחוטאים לעבודה העיתונאית בלי בושה ובלי אפילו מראית עין, שמשפררים את נתניהו, שמדליפים מתוך בג״צ, ומפלגים בין ״ישראל הראשונה״ ל״שניה״ בשביל רייטינג ולמכור ספרים!

אני מאשים אתכם, שאינכם מסקרים את המחאה המתרוממת נגד נתניהו, שמתעלמים לחלוטין מהאלימות המשטרתית הבלתי נתפסת שבה מדוכאת המחאה הזו, שלא מדברים על אנשי מחאה שנקטפים מביתם, שדורכים על זכויותיהם בלי בושה!

אני מאשים אתכם, שנירמלתם ראש ממשלה נאשם בפלילים שמורח את המשפט שלו כבר ארבע שנים, ומאז מחריב בתאוות נקם כל מוסד שקיים כאן- מערכת המשפט, המשטרה, הצבא, מוסד מבקר המדינה, פרס ישראל, ועוד מעזים להשתמש במונח המכובס ״רפורמה משפטית״ או ״מהפכה משפטית״ במקום לקרוא לילד בשמו- דיקטטורה משיחית!

אני מאשים אתכם, שמתעלמים מהטענות החמורות שהועלו על העברת כספים לכאורה מקטאר לנתניהו, מהשמועות על דרכון מזויף של בנו יאיר המתהולל במיאמי, על חשבון בנק בפנמה, על מזוודות שחורות מעור שמועלות לבטן המטוס ואינן מכילות כביסה, על הצוללות ועל אין ספור פרשיות אחרות שבמקרה הטוב הן רק בזבוז כספים חזירי ובמקרה הרע בגידה במדינה!

ולבסוף, אני מאשים אתכם בהתקרנפות, בהתרפסות, בכניעה מוחלטת, ביישור קו על מלא, ואם כבר יש בקרבכם עיתונאים אמיצים כמו הילה אלרואי או גיל תמרי שאומרים את האמת במלואה, שנתניהו אשם בטבח ושהוא רוצה היה לראות את החטופים מתים כדי שיפסיקו להטריד את הקואליציה שלו, במקום לרומם ולפאר אותם, אתם נוזפים בהם ומשעים אותם!

אני מאשים!


ושימו לב לכניסה של עמית סגל עם רכבו דרך המפגינים תוך כדי קריאת האני מאשים (דקה 1:17)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן