חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אלפים צעדו בנתניה ללוות את משפחת סמ״ר איתי חן לטקס פרידה לאחר שנודע שנהרג ב7.10

סמ״ר איתי חן, היה בגדר חטוף עד שב-12.3.24 הוריו חגית ורובי, שהפכו עולמות כדי להחזירו יחד עם שאר החטופים, קבלו את ההודעה הנוראה – איתי נהרג בשבעה באוקטובר.

היום, שישי ה-15.3 הוריו קיימו טקס פרידה אלטרנטיבי מבנם שגופתו נמצאת עדיין בידי חמאס. אלפים הגיעו ללוות את המשפחה ולחלוק את הכבוד האחרון.  דני גלנט, חבר של המשפחה מימי המאבק נגד ההפיכה המשטרית מתאר את האירוע הכואב:

אלפים צעדו היום בנתניה, לצד משפחתו של החייל הגיבור איתי חן ז”ל שנהרג בשביעי באוקטובר, כדי לחלוק לו כבוד ולתמוך במשפחה.
איתי נהרג כשלחם בעוז מול מאות מחבלים בזמן שהגן בגופו, יחד עם חבריו לצוות, על תושבי העוטף.
השמיים בכו היום על איתי, בכיתי איתם ועם Hagit Chen Ruby Chen, האחים רועי ואלון, הדודות Etty Napchan Israeli Orly Napchan, הדוד דן, הסבא גדעון ועם עוד אלפי אזרחים מכל הארץ שבאו להזדהות עם כאב המשפחה.
חמישה חודשים האמנתי שאזכה להכיר את איתי, לא רק מסיפורים, תמונות וסרטונים. כל יום המתנתי לטלפון מחגית שתבשר לי שהיום הוא חוזר.
ביום שני האחרון התקווה התנפצה לי בפנים, הלב שלי התרסק.
המסע של משפחת חן האצילה עדיין לא תם והם לא ינוחו עד שאיתי הגיבור יובא למנוחת עולמים ועד שיחזרו שאר 133 החטופים לחיק משפחותיהם.
אני אמשיך להיות עם משפחת חן במסע הקשה, בראש ובראשונה מכיוון שהמשפחה המדהימה הזו, החזקה, הרגישה והערכית, נכנסה אלי לנימי נפשי.
המסע של משפחת חן ושאר משפחות החטופים, הוא המסע של כל עם ישראל, מסע של אחדות, רעות, אחריות וערבות הדדית ועל כל ישראלי מוטלת חובה מוסרית ליטול חלק במסע הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן