חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קראו את ספר הילדים שכתבה החטופה: “שירת הטריגר”

דובר צה”ל דיווח ש-199 חטופים נמצאים בשבי החמאס. כל אחת ואחד מהם הם עולם ומלואו, סיפור יחיד ומיוחד. אחת מהחטופים הללו היא לילך קיפניס, עובדת סוציאלית שמטפלת מזה שנים רבות בהתמודדות עם טראומה בקרב ילדי עוטף עזה.
 
לפני כשנתיים וחצי, הוציאה לילך את הספר “שירת הטריגר”, המתאר ומתווך את חוויותיהם של ילדים המתמודדים עם טראומה, ומלווה באיוריה המרהיבים של ליה ביקל. את הספר דאגה לילך להדפיס ולחלק ברחבי עוטף עזה, ללא כוונות רווח, על מנת לסייע לילדי האזור המתמודדים עם טראומה.
 
כעת, מבקש בנה להפיץ את הספר, אותו ניתן לקרוא אונליין, ללא תשלום: “דווקא בימים אלה, אני חושב על הספר הזה שיכול לעזור, ויודע שאמא שלי בטוח רוצה שאפיץ אותו עכשיו. גם אני בתור ילד שגדל בעוטף ועוד לפני הימים הנוראים שעוברים עלינו כעת, קופץ מכל רעש של אופנוע או מדלת נטרקת. אני מקווה להגיע לכמה שיותר הורים שיוכלו להשתמש בספר, להקריא אותו לילדיהם ואולי למצוא קצת נחמה”, הוא כותב.
 
לקריאה הקליקו על הספר↓

6 תגובות

 1. בוקר טוב.
  נירגשת מאד קראתי בספרה של אמך. התוכן דיבר אלי פנימה. ניסיתי לדמיין אותה. גם אני הייתי שנים רבות קיבוצניקית. פשטותה, הניסוח הדק והמציאותי שלה, הדמיון הפורה והמשעשע משהו, שיתוף מכמני הטבע – מעוררים את הקורא ומחיים את הכתוב והופכים למציאות נראית וקיימת.
  אשא תפילה לשובם של הוריך והמטפל המסור – יחד עם אחינו אשר בשבי.
  חזק ואמץ – כי יכול נוכל !
  דליה טל

 2. אני מאוד מצטער לקרוא בעיתון היום על לילך קיפניס.קראתי אודות פעילותה להפצת ספרה ‘שירת הטריגר’ לילדי עוטף עזה בעבר.עצוב לי.הלוואי ותנוחמו.

 3. צפיתי בכתבה על הורייך ז״ל כואב הלב, מזעזע מה שעברתם בעוטף עזה.
  אימא קדושה היתה לך בעלת לב זהב שנתנה משמעות וחום לכל כך הרבה ילדים ואנשים ממשפחות ובתים הרוסים.
  ספר מקסים וחשוב למען התמודדויות לכל הילדים שחוו מצב בטחוני רעוע ובלתי אפשרי עד לפני השביעי לאוקטובר.
  ת.נ.צ.ב.ה תהיה חזק, בתקווה שכל החטופים יחזרו ותהיה מאוחד שוב עם חלק מבני משפחתך שוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן