חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השבתה כללית של כלל שירותי העיריות החל ממחר, יום שני, 15.5.23

על פי החלטת ראשי הרשויות בישיבת החירום שהתקיימה היום, בעקבות הצבעת ועדת הכספים על העברת ״קרן הארנונה״ כחלק מחוק ההסדרים, מודיע השלטון המקומי על השבתה כללית של כלל השירותים המוניציפליים החל ממחר, יום שני, 15.5.2023, אלא אם יוסר חוק קרן הארנונה מחוק ההסדרים.

להודעת ראשי הרשויות:
״אנחנו מתנגדים לקרן הארנונה, והתנגדנו לכל אורך כל הדרך. יש כאן נסיון לפגוע בחינוך, ברווחה, בתרבות וביכולת שלנו לספק שירותים מוניציפליים לתושבים שלנו ולהביא לקריסה של הרשויות המקומיות. לא מתפקידנו לדאוג למקורות תקציביים לפתרון משברים לאומיים. החוק הזה נולד בחטא ולא יתרום בשום צורה לפתרון משבר הדיור.
לצערנו, לאחר שכל ההתנגדויות נתקלו בחומה אטומה, לא נותר לנו אלא להשבית את השירותים המוניציפליים ולהילחם על זכויות התושבים שלנו.״

הודעה מיוחדת מטעם ארגוני המאבק בדיקטטורה:

ארגוני המאבק בדיקטטורה מודיעים כי הערב בשעה 19 תתקיים הפגנת תמיכה מול העיריות ברחבי הארץ בקריאה להשבתת הרשות והשבתת המשק. קרן הארנונה ועושק הרשויות המקומיות הוא מימוש של ההפיכה המשטרית. החמדנות של הממשלה מובילה לביזה שאין כמוה, ולא תהיה כמוה!

עוד הוסיפו הארגונים:
ממשלת החורבן מוכיחה שהיא לא עוצרת באדום. מה שלא הולך בכוח בקידום חקיקה אנטי דמוקרטית, הולך בכסף! ביזת הקופה הציבורית בכדי להנציח את ההשתמטות , ההתבדלות ואובדן הערבות ההדדית הוא השלב האופרטיבי הראשון של משמרות המהפכה להפוך את ישראל למדינת יהודה. קרן הארנונה היא חלק בלתי נפרד מתוכנית כוללת בה הממשלה מתגמלת את בעלי הקשרים הפוליטים המיוחדים על חשבון הזנחת הצרכים המיוחדים של הפריפריה, ושל מערכות הבריאות, החינוך והרווחה שנמצאות בקריסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן