חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניר קריסטל, המתמודד לראשות רעננה מבטל חברותו בליכוד

ניר קריסטל המועמד לראשות עיריית רעננה הודיע כי הוא מבטל את חברותו בתנועת הליכוד וכחבר מרכז ליכוד על רקע ההפיכה המשטרית. במכתב ששלח הבוקר קריסטל למנכל תנועת הליכוד צורי סיסו ציין קריסטל כי המפלגה נכנעת לגורמים קיצונים ואינה מייצגת יותר את הבית עליו הוא גדל. בנוסף ציין קריסטל כי העובדה שהמפלגה אינה מכנסת את מרכז הליכוד לדון ברפורמה אומרת דרשני.

דיווח של אטילה שומפלבי בטוויטר


קריסטל כתב לחבריו בליכוד:
“חבריי הטובים, משפחת הליכוד! לא האמנתי שהיום הזה יגיע ואין לי מילים שיסבירו לכם כמה כואב לי שהבית הפוליטי בו גדלתי מפנה עורף לי ולרבים מתומכיו הנאמנים לאורך שנים כה רבות (במקרה שלי כל חיי). מקווה שתשכילו לעשות חישוב מסלול מחדש לטובת עם ישראל כולו”.

קריסטל: “אני בא מבית ציוני, תנועת החירות הליברלית, בית שגדל על המורשת של בגין. סבי זכרו לברכה, היה נשק באצל, סבי השני זכרו לברכה היה חבר בגדוד העבודה. לצערי הליכוד של היום לא מייצג את הערכים שלי ואת קולי הוא לא יקבל. נתתי את קולי לליכוד כשהמהפכה המשפטית לא היתה על הפרק ואני מרגיש מרומה.לקחו את הקול שלי ושל רבים, קול שנועד לטיפול ביוקר המחיה ובביטחון הפנים ובביטחון החוץ וזרקו אותו לפח של ההיסטוריה, על מהפכה מטורללת שקורעת לנו את העם. המהפכה המשפטית הזו לא תועיל לכלום, היא לא תשפר את הביטחון, לא את יוקר המחייה, ולא את הפערים החברתיים. אני בא מבית ימני, ציוני, פטריוטי אבל הטירוף הזה, הקרע החברתי הזה, גמר לנו את עם ישראל וכאן הגבול שלי. אין לי מדינה אחרת, אין לי עם אחר. תחזירו לי ולכולנו את העם ותחזירו לנו את האמון במדינת ישראל דמוקרטית.”


אנחנו מזכירים שקריסטל אינו לבד. לפניו שמענו את ד״ר גידי ציפורי בנו של מוטקה ציפורי סגן שר הבטחון של בגין:

“אני בנם של לוחמי האצ”ל טובה ומרדכי ציפורי. אימי הקימה את סניף הליכוד בקרית אונו, אבי היה סגן וממלא מקום שר הביטחון בממשלת בגין הראשונה ושר התקשורת בממשלת בגין השניה. אני הייתי יושב ראש הנהלת סניף הליכוד בראש העין. עזבתי את הליכוד כשבני בגין עזב, ואני ממקימי תנועת חירות החדשה שממנה יצא לצערי גם הדבר איום ונורא שנקרא מיכאל קליינר שלא לדבר על הבן שלו…

תנועת הליכוד המפוארת – עם האות ‘למד’ בשמה שמתייחס לליברליזם – אינה קיימת יותר לצערי.

היא הפכה לבית מלוכה ביזנטי, מלא אנשים מתועבים, אנטי דמוקרטיים חסרי השכלה, וחסרי כבוד לעם ישראל. מנחם בגין זכרונו לברכה היה קובר עצמו מבושה לו היה רואה מה נעשה לתנועה המפוארת שלו, שלא לדבר על ז’בוטינסקי ומורשתו. משימתנו היום להחזיר עטרה ליושנה, לנקות את המפלגה, לגרש את כל הטרמפיסטים ולחזור למרכז הבמה הימנית הליברלית האמיתית של מדינת ישראל”.

ואיתם עוד רבים אחרים יוצאי התנועה הרוויזיונסטית והליכוד. קבוצה מהם הקימהו את תנועת ״שומרי המצודה״ שמקפידה להפגין מול בית זאב. חשוב לעקוב אחריהם.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן