חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מטה המאבק בתגובה לנשיא: מחר שביתה, ניפגש ב-12:00 מחוץ לכנסת

מטה המאבק בהפיכה המשטרית בתגובה לנאומו של נשיא המדינה:
“נאום מעומק הלב של נשיא המדינה, שמבין את עומק השבר שמביאה הדיקטטורה.

מחר שביתה, ניפגש בשעה 12:00 מחוץ לכנסת – עד אשר קואליציית הדיקטטורה תודיע שהיא מסירה לחלוטין את האיום להרוס את הציונות והדמוקרטיה.”

5 תגובות

 1. חברים, אסור לשבש את ימי הזכרון והעצמאות. זה ישחק לידיים של המהפכה המשטרית ויגרום למתלבטים לסלוד מהמחאה ולחזק את תחושת האנרכיזם ואת הניתוק של “האליטות” (בעיניהם). כיבוד ימים אלה יגרום לצד האחר דווקא להקשיב ולכבד את המפגינים, ייתן תחושה של שיתוף ואמפטיה, ובטח יקרב במשהו את ליבם. גם אם תוכן הטקס וצורתו אינם הולמים את התקופה – עדיין חייבים לשדר לצד האחר שהמפגינים מכבדים את תוצאות הבחירות ולא מעוניינים באנרכיה. הטקסים אינם קשורים ישירות למאבק, וצריך להשאירם מחוץ למחלוקת. רק ככה יהיה סיכוי לאיחוי – ולו חלקי. לא לעשות את הטעויות של ביבי!!! לא ללכת על כל הקופה נגד הצד האחר! זה יביא לתוצאה הפוכה!

  1. היי
   אין כוונה לשבש את ימי הזכרון והעצמאות. חס וחלילה. אלו הימים שהרוב המוחלט של המוחים מחובר אליהם בנימי נפשו ושילם עליהם מחירים כבדים ביותר בדם ובאובדן.
   תודה על ההארה החשובה אבל אין מקום לדאגה. באמת שאין.

   1. שמעתי הבוקר את ערן שוורץ שאמר שבוחנים את הדברים לגבי ימי הזיכרון. חשוב להראות לצד האחר שאנחנו ממלכתיים, ומקשיבים גם לקשיים שלהם. זו הדרך היחידה ללבבות. אני שמח לראות שהדברים נשקלים בכובד ראש, ואני בטוח שכך ימשיך להיות, בראותי את הנפשות הפועלות ומנהיגות את המחאה. יישר כוח! אזרחי ישראל כולם מורידים בפניכם את הכובע – גם אם חלק מהם יעשה זאת רק בעתיד… ההתגייסות שלכם למען המדינה – על חשבון חייכם האישיים, בתיכם, משפחותיכם, מעסיקיכם (או עסקיכם), וכמובן ההוצאות הרבות, הפגיעה בנוחות הבסיסית, והשקעת משאבים בלתי נדלים למען כולנו – ראויה להערצה ממש. תודה!!!

 2. שלום. אני מעוניין להעביר אליכם חומר שיכול לסייע במאבק. האם יש דוא”ל שאוכל להעביר אליו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן