חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רק המחאה תשמור על הדמוקרטיה – תגובת מובילי המאבק לפרסומים שבכוונת לפיד וגנץ להתפשר

הודעה מיוחדת מטעם ארגוני המאבק בדיקטטורה על רקע הפרסומים כי בכוונתם של גנץ ולפיד להתפשר בנושא הועדה לבחירת שופטים:

״ידעו לפיד וגנץ כי לא נאפשר פוליטיזציה של הוועדה לבחירת שופטים מעבר למצב הקיים. המסקנה מהודאתו של יריב לוין כי הצעתו המקורית הייתה מבטלת את עקרון הפרדת הרשויות, צריכה להיות חיזוק הרכב הוועדה לבחירת שופטים ולא החלשתו על ידי חיזוק מרכיבי הקואליציה בוועדה, מה שיוביל למינוי של שופטים שפוטים.

כל פשרה מעבר למצב הקיים כיום תהווה לא פחות ממכירת חיסול של עצמאות מערכת המשפט והדמוקרטיה הישראלית.

כמו כן, אמירותיהם של מירי רגב ואריה דרעי כי הקואליציה תקדם את חוקי הדיקטטורה מיד בתום הפגרה מצביעה על כוונותיהם האמיתיות. עצם ניהול הידברות על רקע האמירות הנ״ל, ותוך כדי שבן גביר עוסק בהקמת מיליציות חמושות חוץ-משטרתיות שכפופות אליו בזמן שמתנגדי ההפיכה מוכים ברחובות, היא לא פחות מיריקה בפרצום של מאות אלפי מפגינים שכבר 14 שבועות נלחמים על גורל המדינה. מצופה מהאופוזיציה לנהוג כאופוזיציה לממשלה ולא כאופוזיציה למחאה.

בנוסף לכל הנאמר, על פי הודאתו של נתניהו עצמו בתשובתו הכתובה לבית המשפט, ההפיכה המשטרית אותה הוא מוביל פוגעת ביחסי החוץ של ישראל עם בנות בריתה, ובפרט עם ארה״ב. היא הורסת את הכלכלה ומעמידה בסכנה את הביטחון הלאומי של ישראל.

אנו קוראים לאזרחי ישראל לצאת ולהשתתף בכל יוזמות המחאה השונות במטרה לעצור את ההפיכה שמביאים עלינו הפוליטיקאים. רק המחאה תשמור על הדמוקרטיה.״


ארגוני המאבק: ׳משפחות שכולות למען הדמוקרטיה׳, ׳יוצאי שירות הבטחון להגנת הדמוקרטיה׳, ׳מחאת עובדי ההייטק׳, ׳מחאת הסטודנטים׳, ׳דוברי רוסית מוחים׳, ׳הדגלים השחורים – מצילים את הדמוקרטיה׳, ׳קומי ישראל׳, ׳הדמוקרטים׳, ׳החזית הורודה׳, ׳דמוקרטיה עכשיו׳, ׳מהפך ישראלי׳, ׳צו 8 אזרחי׳, ׳אין מצב׳, ׳מחאת העם חיפה׳, ׳התנועה הדמוקרטית האזרחית׳, ׳אמהות נגד אלימות׳, ׳לוחמי הצדק והדמוקרטיה׳, ׳סיירת לה״ב׳, ׳מוקד הפגנות הלוחמים׳, ׳מוזיקאים למען הדמוקרטיה׳, ׳שלום עכשיו׳, ׳יצירה ישראלית חופשית׳, ׳פרויקט 2323 למען הדמוקרטיה בישראל׳, ׳מחאת הסופרות.ים והמשוררות.ים׳, ׳מאבק הנוער למען הדמוקרטיה׳, ׳אין חינוך בלי דמוקרטיה׳, ׳מנהלי.ות בתי ספר לזכויות אדם׳, ׳כהניזם, גזענות והומופוביה לא בבית ספרנו׳, ׳מתכננים למען הדמוקרטיה׳, ׳עולם התרבות בעד הדמוקרטיה׳, ׳מאבק החינוך׳, ׳עו״סות דמוקרטיה׳, ׳אין חינוך בלי דמוקרטיה׳, ׳מתכננים ואדריכלים למען הדמוקרטיה׳, ׳אין דמוקרטיה אין תרבות׳, ׳הקול שלנו – מחאת יוצאי ברית המועצות לשעבר׳, ׳תדע כל אם – אמהות לחיילות ולחיילי צה״ל בסדיר׳, ׳שומרי המצודה׳

צילום: בן כהן

5 תגובות

 1. סדר חדש 1
  הנושא המהותי ביותר בימינו, שעומד בבסיס הדיקטטורה הישראלית, הינו ה”סדר העולמי החדש” או ה”גרייט ריסט”, שלחלוטין מודחק בארץ, אך בלי להבינו ניפול בפח, כי יש לו שותפים רבים, חלקם עדיין במסתרים.
  נא ראו את הדיקטטורה באוסטרליה, בחסות הקורונה, ובהובלת ארגון הבריאות העולמי:
  https://www.redvoicemedia.com/video/2023/02/dystopian-nightmare-australian-senator-malcolm-roberts-on-the-whos-dictator-style-power-grab/
  התובנה הזו מראה איך הכל קשור, במקום שנופתע כל פעם מכיוון אחר. ה”אקלים”, ה”חיסונים”, וההשתלטות הפאישטית בעולם תוכננו בדאבוס במשך עשרות שנים, בהובלת שואב, וכל “מנהיגי” העולם היו שם ואף דיברו בגלוי (רק בקודים). יעד ה”ריסט” הינו שכולם ידמו לסין, שגם היא עדיין צריכה “להשתפר”. נא שמעו מפי הפאשיסט הראשי:
  https://www.redvoicemedia.com/2022/11/klaus-schwab-says-chinese-lockdowns-to-expand-worldwide-video/
  https://seethetruth.substack.com/p/b86
  וכן המאמרים האחרים

 2. סדר חדש 3
  מסמכי פייזר נחשפו בהוראת שופט (כשהרשויות בארה”ב דווקא תמכו בהסתרתם).
  נא ראו למה הם רצו להסתירם 75 שנה:
  https://dailyclout.io/category/campaigns/pfizer-documents-analysis/
  https://ussanews.com/2023/03/30/making-history-the-warroom-dailyclout-pfizer-docs-analysis-reports/
  הזוועה הייתה ידועה מראש!!! ככל הנראה גם למנוול שהביא אותה לארץ, כי היעד היה “סדר חדש” (דיקטטורה), צימצום האוכלוסיה, ופגיעה בה – בניגוד מוחלט להצהרות
  https://rumble.com/v2g8kba-its-a-crime-pfizer-knew-of-1223-post-vax-deaths-just-in-first-90-days.html
  כל מי שהיה לו חלק בדחיפת הרעל הזה ראוי לעשרה מאסרי עולם על פשעים נגד האנושות.
  זהו הסיפתח של ה”סדר החדש” שממשיך אצלנו עתה בהשלטת דיקטטורה, שתגיע לרמות שלא יתוארו (כמוגדר במפורט ב”סדר החדש”).
  שלא תתבלבלו – הכל קשור !!!!! טירניות האקלים והמטבע הדיגיטלי כבר בדרך, להשלמת השיעבוד.
  קשה לקבל, אך כששקרנים מקצועיים עם אמצעים בלתי מוגבלים חוברים, לא פלא שהרוב נופלים בפח.
  https://seethetruth.substack.com/p/b86
  וכן המאמרים האחרים, והגרפים שמראים את שקרי משרד הבריאות הישראלי.

 3. סדר חדש 4
  באמריקה ה”חופשית” רודפים את מתנגדי המשטר וכולאים אותם במשך שנים ללא משפט, ללא מידע, ועל לא עוול בכפם. בקרוב גם אצלנו. נא ראו:
  https://www.redvoicemedia.com/video/2023/03/tucker-has-more-to-say-about-the-j6-lies-its-not-over-its-just-getting-started/
  והבחירות שם מזויפות לחלוטין, אף שבארץ המדיה צוחקת על טרמפ, כי היא שבויה.
  https://www.redvoicemedia.com/video/2023/04/evidence-being-hidden-from-kari-lake-but-it-sounds-like-she-has-a-surprise-in-store-for-them/?utm_source=right-rail-trending
  https://seethetruth.substack.com/p/b86
  וכן המאמרים האחרים

 4. סדר חדש 6
  שוב בעניין הקורונה, ה”מגיפה” שלא גרמה להגדלת תמותה (אלא רק לאחר שנכפה ה”חיסון”).
  נא שמעו את ראש הסי.די.סי. לשעבר, שבוודאי יודע מה הוא אומר:
  https://rumble.com/v2c9in0-revenge-scientists-turn-on-fauci-prove-covid-created-by-fauci-in- chinese-la.html
  גם ביפן
  https://www.redvoicemedia.com/video/2023/02/japanese-professor-sues-the-government-for-hiding-inconvenient-truths-about-the-jab/
  דברים ברוח זו רק פחות נחרצים תשמעו גם מראש המכון הביולוגי בארץ (לשעבר), וכן מוועדת המומחים שהמליצה לגנוז את ההרעלה הזו, עם חומר שהוגדר פורמלית כ”אמצעי נגד” ושווק כ”חיסון” (ואיש לא הקשיב להם).
  https://seethetruth.substack.com/p/b86
  וכן המאמרים האחרים, והגרפים שמראים את שקרי משרד הבריאות הישראלי.
  ממתי משקרים בענייני בריאות הציבור???

 5. סדר חדש 7 (אחרון)
  עדיין יש מי שרוצה להאמין שהעולם חופשי, והבעיה הינה רק ביבי נגוע בפלילים ודתיים חשוכים?
  https://rumble.com/v2cqc6q-tyrants-and-traitors-exposed-at-every-turn-chris-sky.html
  https://www.redvoicemedia.com/2023/03/the-eleven-days-that-could-have-altered-history-and-prevented-the-present-but-no-one-listened/
  אז איך נבין את גלנט, דיכטר, ברקת, והאחרים שלכאורה נאורים?
  לא נשמר מפני בוגי ולפיד שמקדמים את הונאת האקלים והחיסונים?
  ומפני אחרים שהעתיקו מקוהלת? ומי יודע מה בדיוק עמדתו של גנץ?
  האם גם בארץ נתנו רמדסוויר בבתי החולים ונמנעו במתכוון מטיפולים מועילים – לצורך קידום ההרעלה?
  https://rumble.com/v2esuzk-death-protocols-there-was-a-concerted-effort-not-to-promote-or-research-or-.html
  https://www.redvoicemedia.com/video/2023/03/the-greatest-perpetrator-of-misinformation-during-the-pandemic-has-been-the-u-s-government/
  מי שמנסה לנבא את העתיד על פי העבר יכשל. תוך פחות משנתיים (לפני הבחירות בארה”ב) יהיה רק כסף דיגיטלי, ונהיה משועבדים לחלוטין.
  לכן חובה עתה לחשוף את כל האמת (גם הקורונה), ולהשתמש בכל המידע והדרכים בכדי לעצור את הזוועה, כי לא תהיה דרך חזרה:
  https://www.redvoicemedia.com/video/2023/02/no-one-ever-complied-their-way-out-of-tyranny-the-three-basic-truths-about-government/
  לסיכום, טעות גדולה לחשוב שהנושא הינו רפורמה משפטית, כאילו תגובת נגד מוגזמת לתכתיבי בג”ץ. ההגזמה היתה בכך שאין חוקה ולא בסתימת החורים על ידי בג”ץ. אבל הנושא האמיתי הינו השלטת דיקטטורה כחלק מ”סדר חדש” בכל העולם (גרייט ריסט), ובית המשפט פשוט עומד בדרכם.
  המדיה בארץ מסתירה ומשקרת, כאילו ארה”ב קנדה, אירופה, אוסטרליה, ועוד, הן עדיין דמוקרטיות. המדיה בארץ ובעולם נשלטת על ידי המיליארדרים והממשלות (שנשלטות על ידי המיליארדרים), והיא מסתירה גם את פשעי הקורונה, את תכולת החומר הזוועתי ששווק כ”חיסון”, את נזקיו, ומטרתו האמיתית.
  זה לבדו מחייב מאסר עולם לפישעיהו וכל מי שסייע במזימה במתכוון, וזה חוצה מפלגות. זה כולל גם גורמים עסקיים, ביורוקרטיים ואחרים, שחושבים שבדיקטטורה הם יהיו מורמים מעם.
  המזימה של “סדר עולמי חדש” כוללת גם את שקרי האקלים שיעדם שיעבוד מלא (אפס פחמן זה אפס חופש). נא ראו כמה “מנהיגים” ישראלים, לכאורה דמוקרטיים, אך למעשה ידם במעל.
  לא סתם המחאה מובלת על ידי אנשים מחוץ למערכת, שברובה חברה נגדנו, במתואם עם הממשלה העולמית (זה לא רק ביבי).
  בארה”ב התופעה הזו של גייס חמישי נקראת “רינו” Republican In Name Only
  שוב כדי להדגיש – כל האנושות תחת מתקפה, והצלחה בארץ תעזור לכולם.
  כל הכבוד לעומדים בפרץ!!! אסור לוותר ואסור להתפשר.
  העם הריבון וה”מנהיגים” משרתיו, לא להפך.
  https://seethetruth.substack.com

  ——————————————–
  נא ראו קובץ מצורף בנושא אקלים. למה זה חשוב להם עתה? כי זה מאפשר שליטה מלאה.
  למה מקודם ה 5G הקטלני? כי זה מאפשר שליטה ואף ענישה, ואיכות הסביבה כלל לא מעניינת.
  למה יש מצלמות עם יכולות מוגזמות בכל פינה (בכל העולם)? למה יכולות הריגול של הטלפונים כה משוכללות, ואינן בשליטתנו אף שהם “שלנו”?
  תוסיפו על זה את השליטה הכמעט מלאה של הגלובליסטים (הפאשיסטים) בטכנולוגיות המידע והתקשורת (כמו פייסבוק, מיקרוסופט, גוגל, ואפל) ותבינו את חומרת מצבנו, כפי שזה התבטא בהטיית וסילוף המידע הקיצוניים בעניין הקורונה.
  הכל ערוך לקראת מכת המחץ, מיד לאחר השלטת המטבע הדיגיטלי של הבנקים המרכזיים – התקפה כוללת בכל העולם (סדר עולמי חדש), ממנה לא תהיה תקומה. זה לא רק ביבי!!!

  אסור לוותר ואסור להתפשר, בכדי להימנע מהחיים הזוועתיים שתוכננו לנו לפרטי פרטים ופורסמו ברבים, רק שרובנו איננו שומעים ואיננו מבינים, עד שמאוחר מדי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן