חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כמה מילים על ״השמאל המתאבד״ ועל יושבי האולפנים לובשי החליפות ומלאי החשיבות

און עזריאלי עונה לאטילה שומפלבי


 

אטילה שומפלבי כתב ש”המחאה הצודקת נחטפה על ידי השמאל המתאבד” וזו תגובתי:

1. המחאה לא נחטפה על ידי אף אחד, אותם ארגונים ואותם מובילי ארגונים שהובילו את המחאה המדהימה הזאת מהרגע הראשון, מובילים אותה גם היום, כלום לא השתנה.

2. אין שום קשר לימין ושמאל, האם תומכי ליברמן שקורא להפלת הממשלה הם אנשי שמאל? האם בוגי הוא איש שמאל?
ובכלל דווקא בדופן היותר ימנית של המחאה יש קריאות להפלת הממשלה. ובנוסף, התיוג של כל מי שלא מסכים איתך, כ”שמאל”, זה בול אותו הביביזם שהסית נגד השמאל במשך שנים. בושה.

3. ההשמצות כנגד פעילי המחאה מצד כמה מיושבי האולפנים ולובשי החליפות, שמרגישים מלאי חשיבות היא לא פחות ממבישה, ואני לא מדבר על אלו שמביעים ביקורת לגיטימית, אני מדבר על מספר מצומצם של משמיצים.
אחת הסיבות שהגענו עד הלום היא התקשורת הבינונית, המתמסרת והמנרמלת. אנשי המחאה, “השמאל המתאבד”, הפכו את המשוואה והפסיקו להיות ילדי הכפות של של הממשלה, וזה אחד מסודות ההצלחה של המחאה.

4. ומשפט אחרון על “השמאל המתאבד”: מדובר באנשים שלפני 20 שבועות ליטרלי הפסיקו את החיים שלהם בשביל לצאת ולהילחם על המדינה, צעדו מאוד קילומטרים, אבל גם ישבו ותכננו אסטרטגיה, נשמו וחלמו מחאה, הותקפו, נעצרו ושילמו מחירים כבדים,
אני מצדיע להם, אני מעריץ כל אחד ואחת מהן, בזכותם אנחנו חיים היום בדמוקרטיה ובזכותם ננצח את המאבק. הכלבים ימשיכו לנבוח, ושיירת ה”שמאל המתאבד” תמשיך לעבור, ותשמור על הדמוקרטיה גם בשביל אטילה שומפלבי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן