חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ובמקביל בניו יורק – רוטמן מאבד את זה וחוטף מגאפון ממפגינה

בעוד בישראל בליל שבת המשטרה מתנפלת על המפגינים ככל הנראה במצוות הרודן שהרדיפה אחריו מטריפה אותו ואת רעייתי, בניו יורק רוטמן שגם ככה עצבני עוד מאירועי אוניברסיטת תל אביב, מאבד את שלוותו וחוטף מגפון ממפגינה שחיכתה לו עם קבוצה של כ-200 ישראלים ויהודים, בדרכו לארוחת עם ערב במלון ווסטין.

אבל לפני שנראה את התגלגלות האירוע המוטרף, בואו נפגוש את קבלת הפנים האזרחית שחיכתה לרוטמן, מצויידת בדגלי ישראל, זמברות ומיטב שירי ההתנגדות להפיכה המשטרית

ולאירוע שמתפתח כאן

מסתבר שהמרדף וההפגנות נגד מחוללי ההפיכה המשטרית עושים את שלהם, שימו לב לשמחה רוטמן בניו יורק

ולהמשך הדיווח של ג׳וש בריינר: ״וזה מה שקורה אח”כ: אחד המפגינים מנסה לקחת את המגפון בחזרה, המאבטחים מפילים אותו, אחרי בלאגן מסביב ואחרי שרוטמן לדעתי מבין שיכול להסתבך בגלל זה, מחזיר את המגפון. הזיה.״

״עדכון מניו יורק: המפגינה שרוטמן חטף ממנה את המיקרופון נמצאת כעת בתחנת משטרה ומגישה נגדו תלונה על תקיפה. המגפון היה מחובר לצוואר שלה ברצועה שנתלשה במהלך האירוע. רוטמן כעת במלונו. “רוטמן היה אחוז דיבוק, איבד את העשתונות”, אומרת אחת המפגינות, באירוע שעוד יכול להיות תקרית דיפלומטית.

 

וככה זה נראה בתחנת Midtown Precinct South של משטרת ניו יורק שם המפגינה שרוטמן חטף את המגפון ממנה מגישה תלונה. “לא היינו אלימים כלפיו, הוא פשוט איבד את זה”. הצעירה היא עו”ד במקצועה שנמצאת בניו יורק לצורך לימודי תואר שני.
הצעירה שהתלוננה גנד רוטמן: “חששתי להתלונן כי רוטמן איש חזק מאוד ואני רוצה לשוב לישראל. הופתעתי מהתגובה הילדותית והאלימה שלו. הוא יכל לדבר איתי אבל פשוט התפרץ עליי וחטף לי את המגפון באלימות. הוא בחר לתקוף דווקא אישה למרות שהיו אחרים סביבו, מקרה קלאסי של חזק על חלשים”.
התלונה נגד רוטמן במשטרת ניו יורק
שני גרנות מסכמת את אירועי הלילה

תגובה אחת

  1. טוב מאד שהגישו תלונה . אפילו בחו״ל אין לו גבולות!?. הבן אדם רודן קטן( חסר לו רק שׂפם קטן ), יצא לו האמיתי. אין לו גבולות ומרשה לעצמו להתנהג באלימות. לא מפתיע כלל! ובטח שיחטוף מאישה בתור שוביניסט .
    אגב, זה לא חילול שבת להחזיק מגאפון ,,?
    הכיפה שלו רק הסוואה. לא מאמינה שהוא מאמין באלוהים ולא חושבת שאלוהים התכוון שייצא לו כזה יהודי כשהוא נתן את התורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן