חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“האסון הכי גדול – במשמרת שלהם” / שני קיניסו

שני קיניסו, שניצל מהטבח:

כבר כשהסתתרנו על נפשנו בממ”ד לא היה לי ספק שעוד באותו היום נתחיל לשמוע מהשופרות הקבועים ותומכי הכת של ביבי את המשפט “עכשיו זה לא הזמן לעסוק במחדל אלא במלחמה”.
דבר נוסף שנזכרתי בו בזמן שאין לנו מושג אם אנחנו עומדים לצאת מיום שבת השביעי באוקטובר בחיים או בארון קבורה, זאת את ההסתה הבלתי פוסקת נגד מי שהעז להפגין כנגד הדיקטטור. כשחולצנו אחרי 11 שעות בממ”ד בידי חיילים שניהלו את הפינוי בצורה מופתית ובאומץ לב של ממש, וראינו את המראות שראינו בדרך החוצה מהקיבוץ אני בי נשבע שעברה בי המחשבה “הנה מוטלות גופותינו, שורה ארוכה ארוכה של שמאלנים בוגדים”.
חשוב לציין כמובן לא בהכללה וכמובן לא כל אדם ואדם בקיבוץ הוא אוטומטית שמאל, אך בגלל שמכונת הרעל הזו חיה על הכללות ודמוניזציה זה לא משנה בכלל.
 
האידיאולוגיה הרצחנית ורבת השנים של סמוטריץ’ את סטרוק התממשה מעבר לכל חלומותיהם הגדולים ביותר – מחיר דמים בלתי נתפס (ל”מזלם” של מי שלא מזדהה איתם אידיאולוגית) תמורת לגיטימציה שפלה שבנויה על זעם ועצב בלתי נתפסים ושלא ניתן לשפוט אותם, להטיף להרג וקטילה של חפים מפשע נוספים ככול העולה על רוחם. מחיר שכמובן יגבה את חייהם גם של יהודים וגם של ערבים.

בי נשבעתי לרדוף בכל מרחב ואירוע ציבורי שהוא כל אחד ואחד מחברי הממשלה והקואליציה הנוכחיים. אותם ואת עוזריהם הפרלמנטריים – היי טופז לוק ועופר גולן הנאלחים – ואת אלו שבתקשורת. עם כל אחד ואחד מהם נסגור חשבון ציבורי נוקב. אני באופן אישי וכמיטב יכולתי אדאג שבכל מקום שבו הם יהיו הם לא יחוו רגע אחד של שקט. כן, גם אתה אדון השופר עמית סגל שמנסה בימים אלו להלבין את עמדותיך הידועות היטב עד לפני שבועיים.

ההיסטוריון אדם רז היטיב כבר ביום שישי במאמר ב”הארץ” להגדיר בצורה חריפה וקולעת את את ההתנהלות של נתניהו מול חמאס ב-500 השנים האחרונות: “שימור החמאס חשוב לביבי, יותר מכמה קיבוצניקים מתים”. אין צורך להרחיב כמה כולנו בעוטף הרגשנו את זה על בשרנו בעיקר בתקופת כהונתו, עם כל “טפטוף” (כמה שאני שונא את המונח הזה) בודד של רקטה שלא קיבלה התייחסות שהיא מעבר לעשרים שניות במקרה הטוב בחדשות.

תקופת הבושה והשקט שלי נגמרה באופן סופי. אז כן, דווקא עכשיו חייבים לומר בקול ברור שביבי והממשלה הזו כולה חייבים ללכת לכלא. ההתנהלות הפושעת בסוגיית הנעדרים, דיוני הגנון של הקבינט שמנעו מפאקינג שר הביטחון (!!!!) להיכנס לאחד מהם, ההתמקדות בגלגול האחריות רק על מערכת הביטחון, הכנסת היועצים הקרובים של ביבי לדיוני קבינט במקום מומחים ואנשים שהם אשכרה על רמה, ובעיקר בעיקר הטיפול הפשוט לא קיים בנו פליטי העוטף גם בימים אלו הם רק קצה הקרחון לסיבות שכל אחד ואחד מהם חייב להינמק בכלא. אסור לשכוח ולו לשנייה שהאסון הכי גדול בתולדות המדינה בכלל והכי גדול לעם היהודי מאז השואה בפרט קרה כולו במשמרת שלהם. וזה עוד בלי להזכיר את הר ההתרעות שמתברר שכולם ידעו עליהם, כולל כמובן נתניהו השקרן בן שקרן עצמו.

ואני עדיין לא קולט שבמזל גדול המשפחה שלי כולה ניצלה מהתופת הזו.
והקול היחיד שבאמת לא יוצא לי מהראש זה ניסיון המחבלים לפתוח את ידית דלת הדירה שלנו.
 

תגובה אחת

  1. המתרחש היום פתר בפנינו את כל הבלגן הציוני של בית לאומי ליהודים, ואנחנו עדיין מתעקשים לדחותו למרות שמעורבות וושינגטון הגיעה לשיא הטבעי שלה.
    אנג’לו איידן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן