חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מי ברכב מי ברגל – מהערב עולים לרגל לירושלים

אל מול התקדמות החקיקה הגיע הזמן לייצר מהלך שובר שוויון.

בואו איתנו הערב, נעלה לרגל לירושלים, ערב תשעה באב. עם ישראל, אנחנו, חוזרים למקורות. אל מול ממשלה שקורעת במזיד את העם נבנה מתוך השבר האדיר הזה אומה מחדש. אין לנו ברירה!
אנחנו יוצאים כבר הערב, בשמונה וחצי מקפלן. נפגשים ליד השלט החדש של כיכר הדמוקרטיה. נלך על התוואי של כביש מספר 1. זה יקח מספר ימים. אנחנו זקוקים לכם וזקוקים לעזרתכם.
תתארגנו ותצטרפו כבר הערב או מחר בבוקר, או בכל זמן אחר. לכל המסע או לחלק ממנו. קחו דגל, מלא מלא מים. אנחנו צריכים גם רכבים לליוויי כדי לסייע למי שיזדקק.
ממסה גדולה של אנשים שעולה לירושלים, כמו אבותינו אי אז ברגל ובליווי כלי רכב, לא ניתן להתעלם. אל מול ממשלה דורסנית והרסנית נהיה אנחנו אחד עבור השנייה ועבור כל שומרי הסף שידרשו לקבל בתקופה הקרובה את החחלטות הנכונות.

יוצאים לדרך. ננצח.

3 תגובות

    1. הי ניר,
      אנחנו נעלה כאן מידע כמיטב יכולתנו ובכל מקרה לגבי מחר:

      מחר 20.7 יציאה ותחילת צעידה ללטרון מ ״כרם בן שמן״ ב-06:30

  1. צר לי לומר זאת, אבל זה רחוק מלהיות מהלך שובר שוויון ולא יזיז כמעט לאף אחד מהצד השני. המהלך שובר השוויון היחידי הוא משאל עם בו יוכח שלמהלך המפכה המשטרית אין רוב בציבור. זה המהלך היחידי בו כל הציבור שמתנגד למהלך יכול לקחת חלק פעיל, שבו לא צריכה להיות שום התנגשות עם המשטרה ושום טענה של אי חוקיות, ושישלול את הטענה החוזרת של הממשלה ודובריה שהם ממלאים במהפכה את “רצון העם” כפי שנקבע בבחירות. לא מבין איך עד כה לא עשינו את זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן