חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לא נשרת דיקטטורה: יוצאי המ״מ, 8200, צוות אוויר, השב״כ – בתגובה לנסיון ביטול עילת הסבירות

300 רופאי המילואים הגיבו ראשונים לדיונים בוועדת חוקה על ביטול עילת הסבירות: ״כל צעד חד צדדי של הממשלה יוביל לצעדים חריפים וחד צדדיים של רופאי המילואים” || יוצאי המ״מ (מבצעים מיוחדים) הודיעו למחרת: ״לאור העובדה שהממשלה הפכה ל”לא לגיטימית” – היא “אינה ראויה להתנדבות ולציות שלנו” || יוצאי  8200: ״תחת ממשלת קוזה- נוסטרה שמכוננת דיקטטורה, לא נשרת!״ || קבוצת  555 פטריוטים (כ1,300 טייסי מילואים) ״צמצום עילת הסבירות, הוא צעד משמעותי בהפיכה המשטרית שדורסת את הדמוקרטיה במדינת ישראל. אנו מאמינים שחיסול הדמוקרטיה יהווה הפרה בוטה של החוזה בין המדינה והלוחמים, אשר יצדיק את ביטול ההתנדבות למילואים״ || ואז 110 אנשי צוותי אוויר במיל: אם הכנסת תאשר את החוק לביטול עילת הסבירות או כל חלק אחר בהפיכה המשטרית נפסיק לשרת!

ולציר הזמן של ההודעות:

24.6.23
רופאי המילואים כותבים לגלנט
300 רופאי מילואים
25.6.23
תגובת יוצאי המ.מ.
יוצאי המ.מ (מבצעים מיוחדים)

"בשעה זו ממש מתחדשת בכנסת חקיקת הדיקטטורה. חוק ביטול הסבירות יחסל בפועל את הדמוקרטיה בישראל, ויאפשר לממשלה להעביר כל החלטה וכל מינוי. יום אחריו תפוטר היועמ"שית וכל שומר/ת סף ערכי.

על רקע אובדן האמון בממשלת ההפיכה, 80 אנשי מילואים נוספים הודיעו על הפסקת התנדבותם לאלתר. רבים נוספים יצטרפו ככל שההפיכה תתקדם.

בכירי משטר ההפיכה קוראים להוציא להורג טייסים, אנשי מ"מ, את היועמ"שית ואת נשיאת העליון; הם קוראים לנו פלוגות אס-אה וקיני טרור; הם תומכים במחיקת כפרים. לפיכך משטר זה אינו לגיטימי ואינו ראוי להתנדבות ולציות שלנו. משטר זה כבר גורם במשך חודשים לנזק עצום וארוך טווח במוטיבציה של הטובים ביותר להתנדב למערכים רגישים באמ"ן, שב"כ ומוסד".

26.6.23
הודעת בוגרי 8200 לדברי סמוטריץ’
יוצאי 8200

"סמוטריץ', שמענו שלשיטתך אנחנו "טרולים חסרי חשיבות". אפשר להוציא את סמוטריץ' מהגבעות, אבל אי אפשר להוציא את הגבעות מסמוטריץ'.
לנוכח חיבתך לפירומניה (הרצון להצית בתקופת ההתנקות, ושאיפותיך להצתת חווארה לפני מספר שבועות), לא ציפינו ממך לאיזו אמירה ממלכתית.
שירתנו תחת עשרות ממשלות (כמעט תמיד ממשלות ימין שחלקנו אף הצביע להן), מעולם לא נקטנו עמדה ולא השמענו קול. אבל תחת ממשלת קוזה- נוסטרה שמכוננת דיקטטורה, לא נשרת.
תגיד לחברים שלך, חנמאל, גפני, פינדרוס, אמסלם וכל היתר, שה-"טרולים" אמרו חלאס. ועכשיו אין ברירה, את הסלמי שאתם מכינים תצטרכו לאכול לבד. תתחילו ללמוד לבד למשל: איך חוקרים חולשות? איך מפתחים "כלים"?
מה זה ה-DATA BIG הזה?
ומה עושים עם ה-AI ?
אתמול דנתם בביטול עילת הסבירות, בהמשך אנו מבינים שבכוונתכם לבטל את לשכת עורכי הדין, ולהחליש את מוסד היועמ"שים ולחוקק את "חוק הקונסיליארים".
ההפיכה המשטרית מפוררת את היסודות הבסיסיים של קיומנו כמדינה וככל שחורבן הדמוקרטיה ימשיך, אנשינו יינטשו את המערכת.
ההפיכה המשטרית פוגעת בביטחון המדינה. ישראל לא תהיה דיקטטורה.

26.6.23
הודעת בוגרי 8200 לדברי סמוטריץ’
פורום 555 פטריוטים

פורום 555 פטריוטים, המונה כ 1,300 טייסי חיל האויר בדימוס ובמילואים מוסר ש:

חידוש מהלכי החקיקה של הממשלה, הכולל את צמצום עילת הסבירות, הוא צעד משמעותי בהפיכה המשטרית אשר דורסת את הדמוקרטיה במדינת ישראל. אנו מאמינים שחיסול הדמוקרטיה יהווה הפרה בוטה של החוזה בין המדינה והלוחמים, אשר יצדיק את ביטול ההתנדבות למילואים. אנו דורשים מהממשלה להימנע מיוזמת החקיקה הדורסנית.

לוחמי האוויר לדורותיהם ימשיכו להיאבק באופן חוקי ובלתי אלים על צביונה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית על בסיס מגילת העצמאות.

26.6.23
הודעת יוצאי השב״כ בטוויטר
יוצאי שב״כ
28.6.23
צוותי האוויר מצטרפים
צוותי אוויר
29.6.23
צוותי האוויר מצטרפים
מעל 100 קציני חט׳ מחקר של אמ״ן

למעלה ממאה קצינים וקצינות בחטיבת המחקר של אמ״ן שיגרו התראה אסטרטגית הכתובה בפורמט סקירת מודיעין סודית.
הנמענים:
רה״מ, שהב״ט, רמטכ״ל.

8.7.23
מכתב לגלנט על הפסקת התנדבות
420 יוצאי שייטת 13

בלב כבד, אנו מודיעים על הפסקת התנדבותנו לשירות מילואים, כל עוד נמשכת החקיקה ונרמסים היסודות הדמוקרטיים של המדינה.
אנו מתחייבים לחזור ולמלא את חלקנו בחוזה כאשר המדינה תחזור למלא את חלקה

11.7.23
בוגרי תלפיות מצטרפים
מעל 300 קצינים משוחררים בוגרי תלפיות
בעקבות המעבר בקריאה ראשונה של החוק נגד עילת הסבירות, מודיעים מאות מבין בוגרות ובוגרי תכנית תלפיות שלא יתנדבו לשירות מילואים. על מכתב המחאה הראשון של בוגרי תלפיות חתמו בפברואר מעל 500 בוגרות ובוגרים. על המכתב הנוכחי חתמו תוך שעות בודדות 300 קצינים משוחררים, וממשיכים להצטרף כל העת.
13.7.23
מכתב לשר הבטחון יואב גלנט
600 חיילי ולוחמי סיירת צנחנים לשעבר
14.7.23
בפוסט שכתב בפייסבוק
הטייס סא״ל מיל יורם בוסקילה
נכון, אני סרבן.
אני מסרב לשרת דיקטטורה.
אני כל כך סרבן שמזה 42 שנים שאני משרת בצבא הגנה לישראל.
בשבוע שעבר יצאתי לעוד יום מילואים ביחידה לשיתוף פעולה של חיל האויר.
מקווה מאוד שזה אינו יום המילואים האחרון שלי בשירות מדינת ישראל דמוקרטית.
אך לצערי – רוחות הרס וחורבן מנשבות בחודשים האחרונים בהובלת ראש הממשלה שגורר איתו מדינה שלמה לתהום וחורבן.
אינני יכול לשרת דיקטטור וממשלה קיצונית ומשיחית ששמה לה למטרה להרוס את התשתית הדמוקרטית של המדינה שאני כל כך אוהב.

בפוסט שכתב בפייסבוק
16.7.23
מכתב לצה״ל
מפקד שייטת 13 לשעבר

מפקד שייטת 13 לשעבר, אלוף משנה במילואים נבו ארז, הודיע הבוקר (ראשון) לצה"ל כי הוא משהה את שירותו במילואים במחאה על ההפיכה המשטרית. הודעתו של ארז היא חלק מתופעה נרחבת של לוחמים ומפקדים במילואים, שהודיעו כי בכוונתם להפסיק את התנדבותם אם תימשך חקיקת ההפיכה.

לדברים שנשא מול ביתו של גלנט

16.7.23
מכתב לצה״ל
הטייס תא״ל מיל עופר לפידות

"אני משרת 54 שנים בשרות הביטחון בחיל האוויר בלבי בגופי בנשמתי כמו גם כל מדינת ישראל וקשה לי מאד לעצור את ההתנדבות. הערכה שלי שבעת הזאת אין מנוס כשחוטפים את המדינה שבה גדלנו, מדינה דמוקרטית, יהודית, דמוקרטית, חופשית והולכים להחריב אותה. ממש חורבן הבית, אנחנו בתקופת בין המיצרים, בדיוק בתקופה הזו חרבו בתי המקדש והנה אנחנו מתקרבים באותה אנרגיה ובאותה מהירות לחורבן בית שלישי, הדבר הזה הוא איום ונורא ובליבי לא יכולתי לשבת בצד והרגשתי שאני חייב לעשות מעשה".

בראיון שנתן בתכנית ״קפאין״ ליואב מינץ

16.7.23
הודעה בווטסאפ
400 יוצאי סיירת מטכ״ל
Add Description Here
19.7.23
הודעה לראש אגף מודיעין
50 קציני מילואים ב-8200

כ-50 קציני מודיעין במילואים מיחידת 8200 הודיעו אתמול (רביעי) לראש אגף המודיעין כי הם מפסיקים להתייצב לשירות בשל קידום חוקי ההפיכה המשטרית. הקצינים משרתים לצד הלוחמים ביחידות המובחרות ומספקים להם מודיעין בזמן אמת. הם מלווים את הכוחות ומקשרים בין הזרועות השונות של הצבא במטרה לייעל את הלחימה נגד האויב.

 

הקצינים שחתמו על המכתב שובצו ללוות את היחידות הלוחמות לפני כמה שנים, במסגרת תוכנית שיזם הרמטכ"ל לשעבר אביב כוכבי שנועדה לחזק ולייעל את יכולת התמרון של צה"ל בעומק שטח האויב. בתחילת השבוע הודיע סגן מפקד 8200 לשעבר, אלוף משנה כ', כי הוא מפסיק לאלתר את התנדבותו למילואים במחאה על קידום ההפיכה. במכתב ששלח למפקד היחידה הנוכחי הסביר כ' כי "העברת החוק לביטול עילת הסבירות בקריאה ראשונה מהווה צעד ראשון ומשמעותי בדרך להפיכה משפטית, שתוביל את מדינת ישראל להפוך לדיקטטורה. אני אוהב את מדינת ישראל ומאמין שכעת הזמן להילחם עליה ועל דמותה כדמוקרטיה ליברלית".

לדיווח בהארץ

18.7.23
מכתב למפקד חיל האוויר
161 מאנשי "הלב המבצעי של מטה חיל האוויר"

161 מבכירי וקציני המטה המבצעי של חיל האוויר עדכנו על הפסקה לאלתר של שירות המילואים שלהם.
גורמים הבקיאים בגיבוש המכתב אמרו כי מפקד חייל האוויר תומר בר קיבל על כך הודעה היום וכי לפחות חלק מהחתומים עליו גיבו את המכתב בהודעות אישיות למפקדים הישירים שלהם. "איננו מוכנים למלא את המשימות המוטלות עלינו, תחת משטר שבו יסודות הדמוקרטיה נרמסים ברגל גסה, ומתרחב הפתח שדרכו מצעידים את המדינה לעבר דיקטטורה מלאה", כתבו.

19.7.23
טקס מסירת מכתבים לקרפ״ר
300 אנשי רפואה צבאית מפסיקים להתנדב למילואים

בטקס מול מפקדת קצין רפואה ראשי בתל השומע - 300 רופאים, מטפלי בריאות נפש ופרמדיקים מסרו לקצין הרפואה הראשי מכתבים, בהם הודיעו על הפסקת השירות בשל האישור הצפוי של צמצום עילת הסבירות בשבוע הבא, כחלק מהמהפכה המשפטית. "לא נוכל לעמוד מנגד - לא נשרת דיקטטורה"

בתמונה: יושב משמאל פרופ׳ ערן דולב, קצין רפואה ראשי לשעבר

19.7.23
טקס ברחבת מוזיאון ת״א
הפסקת התנדבות למילואים ברחבת מוזיאון ת״א
20.7.23
ראיון לאילנה דיין בגל״צ
ראש השב״כ לשעבר נדב ארגמן

ראש שב"כ לשעבר נדב ארגמן התייחס היום (חמישי) לחוקי ההפיכה המשטרית שמקדמת הקואליציה, ואמר: "במידה והחקיקה האיומה והנוראה הזו תעבור, אנחנו מדינה אחרת, אז אנחנו לא חייבים לעמוד בחוזה שחתמו איתנו". בראיון לאילנה דיין בגלי צה"ל, התייחס ארגמן לאנשי המילואים שמסרבים להתנדב לשירות בצה"ל בגלל החוקים, ואמר כי "להטיל את האחריות על אותם מתנדבים, טייסים, יחידות מיוחדות – זו שגיאה מוחלטת".

 

ארגמן אמר כי מחובתם של הרמטכ"ל הרצי הלוי וראש שב"כ רונן בר "להגיע לראש הממשלה ולהציג בפניו את ההשלכות הרות הגורל" של קידום החקיקה. לדבריו, מחובתם להגיד לנתניהו לעצור. "זאת איננה אמירה פוליטית, זאת עמדה מקצועית", הבהיר. ארגמן הוסיף כי המהלכים המשפטיים מפרקים את החברה הישראלית ופוגעים ביכולתו של צה"ל לעמוד במשימותיו, עד כדי איום ממשי על ביטחון המדינה.

מתוך כתבה בהארץ

20.7.23
במכתב למפקד
100 אנשי מילואים ומתנדבי יחידת הלוחמה בטרור

מודיעים במכתב למפקד על הפסקת התנדבות למילואים. כותבים שהם יחזרו למילואים כאשר החקיקה לשינוי המשטרי תיגנז

 

 

מתוך כתבה בהארץ

21.7.23
מכתב לח״כים, לרמטכ״ל ולמח״א
1,142 אנשי מילואים בחיל האוויר, ובהם מאות טייסים: נפסיק להתייצב אם החקיקה תאושר

"החקיקה המאפשרת לשלטון לפעול בצורה בלתי סבירה באופן קיצוני תפגע בביטחון מדינת ישראל, ותגרום לפגיעה בהסכמתי להמשיך ולסכן את חיי", כתבו אנשי המילואים - ובהם 235 טייסי קרב ו-89 טייסי מסוקים. אם החותמים יממשו את איומם - חיל האוויר ייצא מכשירות מבצעית

 

לכתבה של עמוס הראל ויניב קובוביץ, הארץ

26.7.23
הודיעו למפקדיהם
830 אנשי מילואים בחיל האוויר, מהם 260 טייסים

אתמול אמרו בצה"ל כי החל תהליך של שחיקה בכשירות צה"ל למלחמה בשל ריבוי הצהרות משרתי מילואים המתנגדים להפיכה כי יפסיקו את התנדבותם. בצה"ל העריכו כי הכשירות תיפגע תוך שבועות. הרמטכ"ל הרצי הלוי נפגש שלשום עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואמר לו כי לפי שעה צה"ל נמצא בכשירות מבצעית אם תפרוץ מלחמה בטווח של שבועות עד חודשים.

לכתבה של יניב קובוביץ, הארץ

30.7.23
הודיעו למפקדיהם
18 מתוך 40 מדריכי טיסת מסוקים

מאז שהחלה הקואליציה לקדם את חקיקת ההפיכה המשטרית, חלה ירידה במספר המדריכים בכלל השלבים והמגמות בקורס הטיס של חיל האוויר. בשל מחסור זה, אנשי הקבע בחיל נדרשים לבצע הדרכות כפולות ולסייע בשלבי המיון בקורס. בחיל חוששים שהמדריכים שהודיעו על הפסקת ההתנדבות יאבדו את כשירותם – מה שיקשה על חזרה מיידית שלהם להדרכה. עד כה העריכו בחיל כי צמצום שעות הטיסה לא יפגע משמעותית בהכשרת החניכים.

לכתבה של יניב קובוביץ, הארץ

31.7.23
הודיעו לרמטכ״ל, לראש אמ״ן, לראש תכנית חבצלות
60 בוגרי ובוגרות תוכנית חבצלות
31.7.23
הודיעו לרמטכ״ל, לראש אמ״ן, לראש תכנית חבצלות
77 קצינים ונגדי מילואים בחטיבת הסייבר ההגנתי


77 קצינים ונגדים במילואים בחטיבת הסייבר ההגנתי הגישו לפני שעה קלה מכתבי הקפאת התנדבות.
חטיבת ההגנה במערך הסייבר הוקמה ב-2016 ואחראית בין היתר על מניעת מתקפות סייבר נגד רשתות צה"ל ותשתיות לאומיות אחרות.

 

דיווח של אורי משגב

1.8.23
דיווח של יניב קובוביץ בהארץ
לוחמים לא התייצבו למילואים וצה״ל ביטל בדיעבד את צווי המילואים שלהם
7.8.23
דיווח של יניב קובוביץ בהארץ
שניים מתוך חמשת סגני המילואים של מפקד חיל הים

28 תגובות

 1. כל הכבוד לאמיצים.
  אין ברירה. מול אלימות שלטונית, שחיתות מטורפת, כוחניות חסרת מעצורים, ובעיקר התנהלות ילדותית ומופרעת של הממשלה, חיבים לשים גבולות.
  שקט הוא רפש

 2. שאלת מפתח נעוצה במושג אורך רוח. ככול שאורך הרוח יהיה רב יותר – רב הסיכוי למיגור ההפיכה המשטרית.

 3. תומך באופן מלא בהתנגדות בכל דרך שהחוק מאפשר למניעת הפיכת מדינת ישראל לדיקטטורה

  1. בדיקטטורה כל אנשי הצבא, הכלכלה, ההשכלה, שכרגע מאוד חשובים, ועמודי התווך של המדינה,
   כלל כבר לא יהיו רלוונטים ולא חשובים. על חשבונם של כולם. יוותרו על כל אחד ואחד ועל קבוצות אוכלסיה שלמות עד להכחדה ללא שום בעיה.
   זו טבעה של הדיקטטורה.
   זה כולל גם את כל אלו שכיום בעד כל השינויים האלו לכיוון הזה כי חושבים בטעות גדולה שהשינויים לטובתם…
   אבל לא!
   בדיקטטורה כזו בדיוק שכבר כאן ומסתמנת בנוראויותה עוד הרבה יותר,
   לאף אדם לא תהיה שום בחירה בשום נושא,
   אפילו שבעד השינוי הזה עכשיו, הם לא יהנו ממה שחושבים שעושים לטובתם…לא משנה שברגע הראשון הכלוב יראה מזהב שעם הזמן יתקלף עוד ועוד ויחליד…
   עצם חוסר חופש הבחירה שלהם לחייהם בכל נקודה הכי קטנה, תגרום להם מאוד לסבול, כי שום גורם חיצוני לא יוכל לעולם למלא את כל רצונותיהם שכביכול מסנוורים אותם שיקבלו עם השינויים, כי כאשר כבולים לדיקטטורה,
   הרצון העיקרי הוא בעיקר לשרוד אותה איכשהו, ואיח לאף אחד מקום לקבל טובות הנאה…כאשר נמצאים בכלוב זהב ועוד כבולים בתוכו…כלוב מחליד וצפוף, צפוף מאוד עם כל שאר העם הכלואים וכבולים גם באותו הכלוב המחליד אך יזק מידי עדי לפרוץ אותו.
   לכן , המחאה כרגע היא האםשרות היחידה למנוע מכולם להיות כבולים בכלוב. בכל תחום חיים!

   .

 4. אסור להמתין לקריאה השנייה והשלישית של החוק. יש להבהיר שהצעדים יינקטו כבר לאחר העברת החוק בקריאה ראשונה. המתנה מעבר לכך תאפשר לקואליציה להכין את החוק לאישור סופי, ולהנחתו כאקדח טעון המוכן ללחיצת ההדק בכל רגע שייראה ליורה.

 5. פעולות אלו יכריעו את המאבק!
  מאלה לא ניתן להתעלם.
  את אלה לא ניתן ״לנפנף״.
  חזקו ואמצו!

 6. מדהימים! כולנו יחד עושים הסטוריה! כותבים את אחד הפרקים החשובים בתולדות מדינת ישראל! בזכות הערכים הטובים שלכם, ושל כולנו, ננצח את המאבק הזה! תודה לכולכם!

  1. אני מחזק את כולכם וכולכן. מלח הארץ. גיבורים וגיבורות מול ממשלת החורבן וההרס של ביבי, לוין,
   מ.זוהר, וגם סמוטריץ ו בן גביר ושותפיהם המטורללים וההזויים.

 7. חזקו ואמצו. האומה חייבת לכם את שרידותה והיא חייבת לכם פי כמה וכמה על המאבק האמיץ הנוכחי שלכם.

  1. 200 אלף חרדים מודיעים “לא נשרת מדינה שפוגעת בחירות הדתית שלנו”.
   המדינה הפרה את החוזה התנכי שלנו על ארץ ישראל!

   זה אותו דבר? לא?
   כל אחד והעקרונות שלו!!!

   סתאאם, זה לא אותו דבר. החרדים שומרים על העקרונות שלהם גם בחיי היומיום, בינם לבין עצמם ולא רק כתירוץ להפלת הממשלה…

 8. גאה ונרגש לקרוא את דברי אנשי היחידות השונות, רק ביחד ננצח את הטירוף של הממשלה הזו.

 9. שילכו לעזאזאל מי הם בכלל😂
  אתם בכוח רוצים לעמוד לדין על מרד במדינה?
  ממה שאני יודע זה מלא שנים בכלא

 10. אני יוצא יחידת מודיעין חשובה (לא יכול לפרט) ואני מבטיח שאבוא ואשרת במקומם אם יצטרכו אותי. אין מקום לפוליטיקה בצבא. אחר כך אתם מתפלאים שתוקפים מח”ט על רקע פוליטי. מי שמכניס פוליטיקה לצה”ל שלא יתפלא מזה.

 11. אני גמלאי צהל מתביש בממשלה וחברי הכנסת שהורסים את המדינה ומדינות ערב יושבים ומחקים שאנחנו במו ידנו מחסלים את המדינה שבנינו 75 שנה.

 12. כל הכבוד אתם אמיצים אתם נלחמת ושמרתם על המדינה כאשר כל החבורה הזאת גונבים ומשתמתים

 13. א.
  כל הכבוד לכם.
  ב.
  יישר והצלחה וכן ירבו

  ג. החלק הכי עצוב:
  אין שום כוח לעניין הזה.
  ההרסנות כבר לקראת השיא ולאף אחד מהממשלה לא אכפת.

  ד. אין לכם שום הבנה ש:
  כרגע אתם חיים בדמוקרטיה ויש לכם ברירה לברוח ולא לשרת… כל הכבוד על הכרזה ונקיטת עמדה.
  כולנו יודעים שזהו צעד ממש לא פשוט קצת לפני כן להקרא ‘בוגד’ ולשבת על כך בכלא בעת הדיקטטורה .
  בזמן שאןח מי שמגן כמו שצריך על המדינה.
  ואני בטוחה שכל התקפתינו מבחוץ תבטל זאת בן רגע,
  אך תבינו שבדיקטטורה כזו שכבר כאן כבר בהמון דרכים עכשיו ברגעים אלו ממש,אין לאף אחד שום בחירה בכלום ושום תחום!!!!
  ובטח לא בלא לשרת…

  לדיקטטורות אין שום בעיה לכבול עם שלם או אפילו את כל העולם לרצונותיה…

  ואם רוצים לשרוד ולא למות, כולם ללא יוצא מהכלל עושים כל החיים מה שהדיקטטורה והקומץ הפצפון ביותר מחליט לכולם ( כן , אפילו 120 חברי הכנסת שכיום חלק מאלו שדואגים שהדקטטורה תתבסס,
  לא יכללו בהשולטים בה ויסבלו ביותר באותה המידה בדיוק כמו כל העם, כי הקרובים לצלחת מאוד מאוד מצטמצמים אוטומטית. רק דיעה אחת היא הקובעת לכולם! ובכוח ביד רמה, לאף אחד לא יהיה מנוס מכך !

  לכן כל רצונותיכם והחלטותיכם , רצונינו והחלטותינו, לא רלוונטים יותר.
  לא יתקיימו שום רצונות של יחיד/ קבוצות….של אף אחד.
  רק כוחנות אלימות מלמעלה ונסיון השרדות של
  99.999999999 אחוזים מהאוכלוסיה.
  ( ולא, לא טעיתי באחוזים, הרבה הרבה מעבר לתושבי המדינה שלנו קשורים הרבה יותר חזק למדינתינו ממה שניתן לתאר ויושפעו לרעה גם מכך ועסבלו בדיוק באותה המידה. בעצם כל העולם , ראו רק מה דיקטטורים עשו בעבר לעולם ועושים כיום ברגע זה ממש…)

 14. כואב הלב. אנשים זהב. אנשי מפתח. אנשים שאוהבים את המדינה.
  הכוח היחיד שיש לעם ישראל הוא בבחירות. עלינו להיות מאוחדים ומלוכדים.
  הפעם הפסדנו. הממשלה הדורסנית הזו לא מתמקדת בשום דבר חוץ מהנושא המשפטי.
  איפה הדיונים על מעמד האישה? איפה הדיונים על יוקר המחיה? איפה הדיונים על בטיחות בדרכים?
  כל זה לא מעניין אותם. הם רק רוצים להכניס מקורבים לתפקידי מפתח ולנפח את כיסיהם בכסף.
  מי ייתן ומשקל העודף הזה יגרום לכם לטבוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן