חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אותך אנחנו מבקשים

תיבת המייל שלנו קורסת מפניות של אזרחים ואזרחיות מודאגים שמבקשים לעשות משהו. לצרף את יכולותיהם למאבק בדיקטטורה הדוהרת לעברנו. מצד שני יש אלינו המון בקשות למתנדבים למיזמים השונים.

לכן פתחנו כאן את מדור הדרושים.ות שלנו, ויאללה קדימה בואו ניתן בראש!
עד שננצח!

פלוגות הזעם רחובות והסביבה

פלוגות הזעם של נ״צ רחובות והסביבה צועדות בשבת ה-15.04. הצעדה תצא משער מכון וייצמן ותצטרף להפגנה הגדולה של מחאת רחובות בפארק המדע.

כל מי שרוצה לצעוד מוזמן להיפגש לקראת 15:00 להתארגנות. נקודת המפגש המדוייקת באזור מכון וייצמן תימסר בקבוצה. יש להגיע במכנס שחור וחולצה שחורה. מומלץ מאוד להביא גם נעליים שחורות גבוהות ומשקפיים כהים. אנחנו נחלק כובעים, חגורות, ואת כל האביזרים הנלווים. בנוסף, תהיה עמדה לשמירת תיקים/חפצים כדי שתוכלו לצעוד בלי קיטבג.

את הצעדה ברחובות ילוו נגנים בביצוע של מארש ״כוחות האופל״ מסרטי מלחמת הכוכבים. מי שרוצה להצטרף לנגינה יכול/ה להרשם דרך קבוצת ״נגן על הדמוקרטיה״ – כאן
להצטרפות לקבוצה – כאן

בואונדבר דמוקרטיה

מיזם דוכני “בואונדבר דמוקרטיה” הינו יוזמה אזרחית של מתנדבים שמביאים את השיח על ההפיכה המשטרית מהווטסאפ לרחוב.

בימי שישי אנחנו יוצאות ויוצאים לשכונות, למרכזי ערים, לקניון הקרוב, פותחים שולחן ופותחות שיחה עם שכנינו: מה את.ה יודע.ת על ההפיכה המשפטית? מה חשוב לך במדינה שבה אנחנו חיים יחד? איך צריכים להיראות בעיניך היחסים בין הרשויות, ואיך זה משפיע על החיים הקטנים של כל אחד ואחת מאיתנו?

כל דוכן מצוייד בחוברות הסברה, והמתנדבים התארגנו עם פרחים לשבת והפעם גם עם חבילות של מצות לפסח להן הוצמדה המדבקה ” מסורת של אחדות וחירות”. כל שבוע מצטרפים אלינו מתנדבים חדשים שעוברים הדרכה (בזום השבועי, ובאמצעות חוברת למתנדב), כיצד לנהל שיח של הקשבה, ולגבי התכנים המשפטיים שעולים בשיחות.

הצטרפו אלינו לדוכני “בואונדבר דמוקרטיה” באמצעות הטופס – כאן

מטה המאבק מחפש אותך!

רוח ההתנדבות היא נקודת אור במאבק. מטה המאבק והארגונים השונים זקוקים למתנדבות ומתנדבים, במגוון תחומים ומשימות. הפנייה תגיע לצוות שישלים פרטים ויתאים לארגון הרלוונטי לפי הצורך.

הרשמה להתנדבות בטופס – כאן

בקשות הארגונים למתנדבים, באופן כללי או למשימה מסוימת, עכשיו ובעתיד – כאן

דרושים מתנדבים לשילוט מרפסות בירושלים

אנחנו מקימים צוות שילוט בירושלים לאיתור מרפסות במקומות מרכזיים לשם תליית שלטים.
נשמח למתנדבים מירושלים שיעזרו לנו.
להצטרפות ← כאן

נפגשים בבקו”ם
מידי יום מגיעים מאות חרדים לשערי הבקו״ם כדי לקבל את הפטור השנתי שלהם משירות צבאי.
מקדם את פניהם שלט מסביר פנים ״ברוכים הבאים למדור בני ישיבות״.

אנו מתכוונים לקדם את פניהם, להסביר להם את חשיבות השירות הצבאי ונציע להם להצטרף אלינו למשימה של הגנת הארץ.

אנו לא מתכוונים לחסום את הכביש או לנקוט באלימות כלשהי! מדובר במשימה עם פוטנציאל למקדם חיכוך גבוה.

בואו לתת כתף – מתחילים מה 20.3
לינק להצטרפות לקבוצה – כאן

מחאת הסופרות.ים והמשוררות.ים –  הצטרםו לפעולות ההתנגדות המתוכננות 

סופרים וסופרות, משוררים ומשוררות, מחזאים.יות, תסריטאים.יות, עורכים.ות, מתרגמים ומתרגמות – זה הזמן להצטרף למחאת הסופרות.ים והמשוררות.ים ולהשתתף אתנו בפעולות ההתנגדות המתוכננות הבאות.

מוזמנות להצטרף לקבוצת היוזמה  ← כאן

במקום שבו אין דמוקרטיה, אין חופש ביטוי, ולא יכולה להתקיים ספרות חופשית. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו במחאת הסופרות/ים והמשוררות/ים, לעקוב, לשתף ולהדהד אותנו:

פייסבוק
טוויטר
אינסטגרם
ווטסאפ:

קבוצת אמהות- חייץ בין המפגינים לשוטרים

אמהות, בנות ונשים יקרות, לקראת יום השיבוש הבא, ובעקבות הסלמה באלימות המשטרה, מתארגנת קבוצת אמהות שתעמוד כחיץ בין המפגינים לשוטרים במטרה להכניס שפיות לסיטואציה. 

מוזמנות להצטרף לקבוצה שקטה שמניעה את היוזמה  ← כאן

דרושות משתתפות למיצג סיפורה של שפחה

אנחנו מביאות את התלבושות, צריך רק ללבוש אותן ולהצטרף לקבוצה. מי שמעוניינת מוזמנת לקבוצה הזאת לכל הפרטים ← כאן

צריכות גם מתנדבות למוצ”ש, כל המעוניינות, מוזמנות להצטרף לקבוצה

אנשי רשת? סיירת לה״ב צריכה אתכם!

חרדים מעתיד הדמוקרטיה במדינה?מתנגדים לדיקטטורה? מעוניינים להשפיע ברשת אבל מתבאסים להגיב לבד?
הצטרפו אלינו לסיירת לה״ב – לוחמי השינוי ברשת!
סיירת לה״ב היא סיירת דיגיטלית ברשתות החברתיות שמאגדת מאות אזרחים מודאגים מהמצב במדינה, ופועלת יחד על מנת להתריע מפני סכנות הממשלה הנוכחית, לעמוד מול פייק ניוז שהממשלה מפיצה ולהשפיע על דעת הקהל של הגולשים ברשת.

הסיירת היא א-מפלגתית, מוזמנים אלינו ללא הבדל דת גזע מין או השקפה פוליטית – יחד אנחנו חזקים!

להצטרפות לחצו ← כאן

סיירת תקווה שיצרה מיליוני צפיות לסרטונים המגניבים שהשתלטו על הרשת בשבוע האחרון – מחפשת אתכם ובדחיפות:

אפטריסטים
עורכים
אנשי סושיאל

כתבו ל [email protected]

דרושים נהגים לסיירת התעוררות ואזעקת אמת

יוזמה חדשה של סיורי כריזה ברחובות הערים ברחבי הארץ להעיר את הציבור להבין שזה מצב חירום וסכנה ממשית לדמוקרטיה בישראל.

יש כבר כריזה ב: ת”א, הוד השרון, כפר סבא, יבנה, הרצליה ורחובות. ועכשיו דרושים עוד נהגים מתנדבים (הכריזה מוקלטת מראש)

רוצים להצטרף? להרשמה ← כאן

קריאה לרחפניסטים – קבוצה צפונית

בנוסף לקבוצה הארצית מתארגנת קבוצת צפונית של מטיסי רחפנים שמפגינים נגד הדיקטטורה המתהווה, במטרה לכסות כמה שיותר הפגנות בצפון, להעביר בהקדם חומרים לתקשורת המקומית/אזורית/ארצית, ולהוות קהילת התייעצות.

מצטרפות/ים חדשות/ים לקבוצה ← כאן

*אנא הציגו את עצמכן/ם בכניסה

 

קריאה לצלמים

קבוצה שקטה לצלמים- עדכונים על מועדי/מיקומי הפגנות וצעדות נגד ההפיכה המשטרית.

לינק להצטרפות לקבוצה – לצלמים ואנשי תקשורת ← כאן

27 תגובות

 1. יישר כוח והרבה הצלחה.
  ממשיכים להפגין בי י שני בירושליים ובמוצש.
  וגם ליצור שיח משכנע עם אלה שיושבים על הגדר.
  מקווה שהמאבק יעלה היתוך

 2. ההפגנה ביום שני מול הכנסת בירושלים נדונה לכישלון וצריך לבטל אותה או לפצל אותה או משהו. אנשים לא יקחו שוב יום חופש. היא לא תגיע למימדים של שבוע שעבר ואנשי גוש ביבי יעשו מזה מטעמים. תחשבו על זה ומהר

 3. שימו לב, הקבוצה של המיצג סיפורה של שפחה מלא!
  כדאי לפתוח קבוצה נוספת או כמה קבוצות ולכתוב שאם התמלא ללחוץ בקישור העוקב.

 4. Hi friends! All of the materials are in Hebrew. What about new repatriates from dictatorships countries, such as Belarus and Russia They would be happy to join the protests but had no chance to know about them in Hebrew. May someone please create posters and other materials for spreading? I would be happy to help with translation (as much as I can) and spreading

  1. הי רונן, שים לב שיש כפתור לתרומות למאבק באתר.
   אבל בהמשך לשאלתך נוסיף כפתור נוסף להקלת החיפוש.
   תודה רבה.

   1. גם אני חיפשתי איך לתרום כסף ולא מצאתי! היום יש מודעה ענקית בעיתון ידיעות אשר קוראת לבוא להפנה. ומצורף שם קוד לסריקה כדי להעביר תרומה. אבל לא כתוב בשום מקום מטעם מי המודעה הזו!!!!!! לא תקין.

 5. אתם לא עושים את הדבר החשוב ביותר כרגע ,עירוב רוב הציבור הולך ולא ילך להפגנות. הדרך הנכונה לעשות את זה, ליצור יום בחירות אלטרנטיבי שבו יוכל כל תומך במאבק להצביע בעדו. המטרה, להוכיח שיש רוב בציבור בעד המאבק שלנו. רוצים פרטים? התקשרו אליי למשה אכמון – 0523715530, או כתבו אליי ל[email protected]

 6. בשבוע שעבר ההתכנסות בת” א החלה בשעה 18 בכיכר דיזינגוף. אני רואה שהשבוע ההתכנסות היא מהבימה ? או שעדיין מהכיכר? אשמח לתשובה ודאית.

 7. מה דעתכם על הרעיון הבא? לארגן בכל הארץ “יום בחירות” אלטרנטיבי תחת הכותרת “בוחרים בדמוקרטיה” בו יוצבו “קלפיות” ממוחשבות בכל יישוב בו יימצא מישהו שמוכן להפעיל קלפי כזאת ובו יוזמנו כל האזרחים שתומכים במחאה להיכנס, להציג תעודת זהות ולחתום על ידי רישום במחשב שיוצב במקום. היתרון הוא מתן אפשרות השתתפות לרבים רבים שלא יכולים או לא רוצים ללכת להפגנות. זה לא כרוך בשיבושים, שחלקם דווקא מרחיקים מאתנו רבים מהציבור. זה לא כרוך בהתנגשות עם המשטרה ולדעתי כן יוציא מדעתו את הצד השני. החיסרון הוא שנדרשים לא מעט משאבים ולא מעט יכולת ארגונית, כשחלק גדול מזה הוא ל”קמפיין” שיקדם ליום הזה ויביא את בשורתו לכל אזרח בארץ.
  מחכה לתשובתכם

  1. משה היי, נשמע רעיון מעולה !
   אפשר להשיג תמיכה רחבה !
   צריך לחשוב על דרך יצירתית להצבעה ולא רק פיזית.
   אשמח לשוחח איתך

   שלח אלי טלפון שלך למייל
   תודה

   1. הפסקתי להיכנס לאתר הזה בגלל מיעוט התעבורה. היום תפסתי סקרנות ונכנסתי וראיתי את התגובה המשמחת שלך. תסתכלי שתי תגובות למעלה ותראי גם אי-מייל וגם טלפון.

 8. מה דעתכם על הרעיון הבא: לארגן בכל הארץ “יום בחירות” אלטרנטיבי, בו יוצבו “קלפיות” בכל יישוב בארץ שיהיה בו מי שמוכן להפעיל קלפי כזאת. כותרת היום תהיה “בוחרים בדמוקרטיה”. ביום הזה יוכל כל אזרח להיכנס לאחת הקלפיות, להציג תעודת זהות ולהצביע (הצבעה ממוחשבת כמובן) בעד הדמוקרטיה ונגד המהפכה המשטרית. ליום הזה יקדם קמפיין תעמולה שמטרתו שכמעט כל אדם בארץ ישמע על היוזמה. היתרונות של הצעה זאת הם מתן האפשרות להשתתפות פעילה לרבים רבים שאינם יכולים או רוצים ללכת להפגנות, ההימנעות מהתנגשות עם המשטרה ומשיבושים שחלקם מרחיקים מאתנו חלקים ציבור. החיסרון העיקרי הוא שזה דורש משאבים כספיים ניכרים וגיוס הרבה אנשים להפעלת המערכת. ההישג העיקרי יהיה אם העניין יצליח במידה כזאת שתוכח סופית טענתנו שאין למהלך של הממשלה רוב בציבור, לשם כך תישאר מערבת המחשוב פתוחה כעצומה גם אחרי היום הזה ועוד אזרחים יוכלו להצביע ולהצטרף.

 9. נרשמתי לסיירת אזעקת אמת. עדיין לא חזרו אליי. אפשר להתקשר אליהם ישירות?

 10. רוצה להציע נשק מצוין נגד הטיעון ש 64 מנדטים החליטו שהם בעד הרפורמה, אני רואה ומכירה הרבה אנשים שהצביעו לביבי ולא חשבו שהוא יגיע למקומות כאלה ולא האמינו שהוא באמת יפגע בדמוקרטיה, צריך לאסוף מספיק אנשים כאלה כדי להפריח את הלגיטימיות שלהם

 11. אני שואל את עצמי מדוע אין בבית הנשיא ייצוג לגופים עם אג׳נדה דמוקרטית-ליברלית, בה בעת שלגוף אנטי ליברלי וקונסרבטיבי דוגמת פורום קוהלת יש ייצוג בדמות ד״ר אביעד בקשי. עם כל הכבוד לח״כים המתיימרים ליצגנו נאמנה, הם אינם מומחים לדקויות המשפט החוקתי.

 12. מעוניין להצטרף לקבוצת הרחפניסטים ולקבל עוד מידע על הפעילות הנדרשת אך הקישור לקבוצת הוואצאפ שבאתר אופס ולא מאפשר.

 13. יישר כוח! אני חושב שבדוכני הדמוקרטיה כדאי לחלק מסמך עם ריכוז של החוקים הנמצאים בקנה של הממשלה הזו (פורסם שיש 141 חוקים), כדי להראות את המטרה האמיתית שלהם – השתלטות על כלל הגופים והרשויות, ועל כל תחומי החיים שלנו. זו לא רק “רפורמה משפטית”, אלא הפיכה משמעותית בתחומים רבים. רבים מתומכי הרפורמה אינם מודעים להיקף השינויים הצפויים, ואינם מודעים לכך שלאחר השינויים במערכת המשפט – שום דבר כבר לא יוכל לעצור את ההפיכה בשאר התחומים. כדאי לתת קובץ כזה לכל מתעניין, כדי שיקרא ויחליט בעצמו. אם תרצו, יש לי קובץ עם ריכוז של החקיקה הרלוונטית, ערוך בשפה פשוטה ומובנת.

 14. למה אין כ]תור ענק שבו כתוב איפה אפשר לתרום??? מחפשת באתר מקום לרום ולא מוצאת. יש המון שירצו לתרום.

  1. צודקת!

   אנחנו באמת זקוקים מאוד למימון ומתלבטים בעניין יציאה לגיוס המונים. ככל הנראה זה יקרה בקרוב. תודה רבה טל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן