חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התעללות ממשלת נתניהו במשפחות החטופים הפכה היום לפשע

יום שני ה-20.11.23 הגיע לדרגת פשע נגד האנושות ביחס ממשלת נתניהו, הקואליציה שלו, שופרותיו, ומשרתיו אל משפחות החטופים.
המשפחות האומללות האלו שעד עכשיו התעלמו מהן, לכן צעדו ברגל 5 ימים בקריאה נואשת לקבינט להיפגש איתן ונענו בהתעלמות לבד מגנץ ואייזנקוט, עברו התעללות הבוקר בכנסת בדיון לקידום עונש מוות למחבלים. אבל כל זה לא בישר אפילו שבלילה יזרקו משפחות חטופים מהפגישה שסוף סוף נקבעה להן עם הקבינט בקריה.

התעללות הבוקר בכנסת

דווקא היום, דווקא עכשיו עוצמה יהודית החליטה לקדם את חוק עונש מוות למחבלים, שאפילו הדיון בו מסכן את חיי החטופים שגם ככה גורלן לוט בערפל. המשפחות הכאובות והמיוסרות הגיעו לכנסת להתחנן על חיי יקיריהן. ״אתם מתווכחים על הדם של המשפחות שלנו, – קראה בדמעות אחת המשתתפות וההמשך לא איחר להגיע:

גיל דיקמן מתחנן ״למה שלא תעצרו לרגע, למה? מה אתם עושים?״

אתה עשית פוליטיקה – צורחת לימור סון הרמלך על חן אלעזרי שבתו ורעייתו נחטפו

גיל דיקמן מתחנן ובוכה – מה זו הדמגוגיה הזו? צורחת אליו לימור סון הרמלך

התעללות לילה בקריה (בכניסה לפגישה עם הקבינט)

כזכור משפחות החטופים התחננו לפגישה עם הקבינט. כזכור הם נענו בהתעלמות, לבד מאייזנקוט וגנץ שפגשו אותם במוצאי שבת לאחר סיום הצעדה. בעצרת שהתקיימה באותו ערב הודיעו שגם גלנט יפגוש אותם. עוד הערב. אח״כ הסתבר שהפגישה בוטלה ונקבע למפחות פגישה עם הקבינט כולו ביום שני ה-20.11. ואז הגיע אחה״צ של היום (שני) והתברר aאלי ושירה אלבג, שבתם לירי היא תצפיתנית שנחטפה לעזה, היו אמורים להיכנס הערב לפגישה עם ראש הממשלה. ובעודם בדרך למפגש הכנה במטה החטופים האזרחי קיבלו הודעה שלשכת נתניהו לא מאשרת את כניסתם.  
ככה זה התחיל. בינתיים גיל דיקמן שעבר את הסבב הראשון של ההתעללות בבוקר בכנסת הופך למטרה של מכונת הרעל. שימו לב:

וחזרה לקפלן ולמפגש עם הקבינט ורה״מ. מדווח בר שם אור:

משעות הצהריים אני מקבל דיווחים במטה החטופים האזרחי שלפי נציגי הממשלה ״אין אולם מספיק גדול״ בקריה להכיל את כל המשפחות. כבר בצהריים הועברה רשימה של משתתפים ממטה החטופים האזרחי של נציג אחד מכל משפחה של חטופים. כפי שדיווחנו משפחת אלבג הוסרה מהרשימה והוחזרה בעקבות הפרסום שלנו.

ולגבי המקום שיכיל את כל המשפחות? היו לממשלה שעות כדי לפתור את העניין אבל הם לא עשו זאת. או שמדובר בדמויות מסרט טראגי של אפרים קישון, או שמדובר בזדון. במטה האזרחי אמרו לי לפני שעתיים שעניין המקום שיכיל את כולם יפתר, כי זה הרושם שהם קיבלו מהממשלה. ולכן אין שום סיבה לחשוב שאי מציאת אולם עד עכשיו שיכיל את כל בני המשפחה זה לא אקט מכוון שנועד להכניס רק משפחות מסוימות לפגישה עם ראש הממשלה.
יום שהתחיל בהשתלחות חסרת רסן במשפחות חטופים בכנסת, נמשך בפעילים פוליטיים ששולחים קללות לנציגי משפחות, ובבני משפחה שהתעלפו (ממש כך) כשנודע להם שהסירו אותם מהרשימה ואז החזירו אותם. הממשלה הזאת מתעללת במשפחות החטופים. זדון מא׳ עד ת׳.

אז המשפחות הגיעו והודיעו להן שחלקן לא יכולות להכנס כששוטרים מונעים את כניסתן

אודי גורן יוצא מהפגישה עם הקבינט ״באכזבה מטורפת״ כדבריו, ומדווח שאין לממשלה תיעדוף לשחרור החטופים

ומול הזדון וההתעללות של הממשלה והקואליציה, השופרות, המשת״פים, ח״כ מנסור עבאס ניפגש עם המשפחות כדי לנסות לסייע להן

תגובה אחת

  1. עוד המחשה על חוסר נכונות ישראלית נובעת מאידאולטגיה של בית לאומי לעם היהודי מול המחשה של בית רב-לאומי לבעלי ההון הפיננסי והשררה בלתי מובלת שלהם.
    אנג’לו איידן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן