חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

40/

08

לוחמי כיפור

בכיפור ההוא בגופם חסמו מחורבן וכעת שוב יוצאים להצלת בית שלישי

את הפינה שלהם בקפלן אי אפשר לפספס, הקבוצה של כסופי הבלורית שעומדים סביב לטנק כשעל גופם החולצות הלבנות עם הכיתוב ״לוחמי כיפור 73 נאבקים על דמותה של המדינה״.

האנשים שבדמם עצרו את התקדמות הסורים והמצרים לתוך המדינה. והנה הם שוב נלחמים להציל את המדינה מאיום אולי גדול ומסוכן יותר מיום כיפור ההוא

כמו שאז היו הראשונים להסתער, גם כאן הם היו הראשונים להעלות את מגילת העצמאות על ראש חזוננו ותקוותנו, וכבר בפברואר יצאו למסע ״הטנק המחודש״ ולהחתמה על מגילת העצמאות ברחבי המדינה.

כאן הם בתחנה במסע – ליד קבר בן גוריון

ליד דגניה המשטרה מעכבת את המשוריין המאושר של לוחמי כיפור

קשת 12 עושים כתבה עם לוחמי כיפור 73

 

עוד מעוררי השראה

תגובה אחת

  1. עים כל הכבוד לי אליכם אן לכם שום זכות להעלות מודעות שגנות ראש הממשלה זה לא נותן לכם שום לגיטימציה להישתלחות בממשלה ולעומד בראשה חבל שאתם מעבדים בתוך העם את החיבוק והתודה כלפייכם כשאתם מסיטים ומלכלכים על הממשלה ועל ביבי אתם מתחילים להימאס על רוב העם וזה לא לזכותכם,עדיין עומדת לו לזכותו כל מעשיו שעשה ותרם למדינה ועד כיום שעושה כל מה שניתן למען החטופים והעם ואן שום סיבה להנמיך את ר, הממשלה ולא ללכך עליו לא להאשים בשום האשמה שעדיין לא הואשם בה עדיין מנהל משפט וכבר ממזמן הכפשתם אותו ועדיין לא נעשה שום תחקיר ממצה וכבר מאשים אותו יש רק מסקנה מתבקשת שאן כלוםםםםם כנגדו ואן שום הפללה כנגדו אבל אתם רק מכפישים ומנסים לקבור אותו בכל דרך אפשרית אבל לא!! ממש לא!! זה לא!! יקרה כל עוד שלא הואשם בבת מישפט או אים יהיו בחירות עד אז רק תתפוצצו ותתנדפו ותיחנקו למוות כי ביבי ישאר כאן לעדדדד!!!! על אפכם וחמתכם!!! כי בדמוקרטיה כמו בדמוקרטיה זה הנוהג, חג פסח שמח וכשר ליהודים ולא לאנשים שפלים ימח שמם!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן