חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תסתכלו להן בעיניים: הערב יתפרסם סרטון חטיפת התצפיתניות

הודעה מטעם מטה המשפחות להחזרת החטופים:

הוריהן של חמש התצפיתניות שנחטפו מבסיס נחל עוז, ועדיין נמצאות בשבי חמאס, החליטו לשחרר היום (רביעי 22/5) לציבור ולתקשורת את סרטון החטיפה של הבנות, כפי שתועד ממצלמות הגוף של מחבלי חמאס ב-7/10.

הסרטון, שאורכו 03:10 דקות, נערך וצונזר, והוא אינו כולל חלקים קשים לצפייה, הכוללים את הנרצחים הרבים בבסיס נחל עוז, את הנרצחים בתוך המיגונית ממנה נחטפו התצפיתניות, וקטעי אלימות רבים.
הוא מראה את היחס האלים, המשפיל והמבזה שעברו הבנות ביום חטיפתן, ומעיד על הפחד העצום שנשקף דרך עיניהן.

הסרטון הוא כתב אישום חריף על מחדל לאומי של הפקרת החטופות והחטופים. אין משימה גדולה יותר, אין ניצחון משמעותי יותר ואין סיכוי להחזיר את התקווה לישראל ללא השבת כולם

מטה משפחות החטופים בהודעה מהבוקר

ממטה משפחות החטופים נמסר:
״כל עדות נוספת המגיעה מהחטופים זועקת את אותה אמת עצובה – חייבים להחזיר את כולם הביתה. הסרטון הוא כתב אישום חריף על מחדל לאומי של הפקרת החטופות והחטופים. אין משימה גדולה יותר, אין ניצחון משמעותי יותר ואין סיכוי להחזיר את התקווה לישראל ללא השבת כולם – החיים לשיקום והנרצחים לקבורה. לממשלת ישראל אסור לבזבז אפילו רגע אחד נוסף – עליה לחזור לשולחן המו״מ עוד היום!״

הסרטון יופץ במלואו בשעה 18:00. מצורפות תמונות ראשונות הלקוחות מתוך הסרטון.

נזכיר:
1. זה הסרטון שאותו חברי הכנסת החליטו לא לראות כי זה מקשה על שנתם.


2. רקע: בבסיס נחל עוז נרצחו בשבת השחורה 15 תצפיתניות ששירתו בבסיס, 7 נחטפו לעזה בעודן בחיים. אורי מגידיש חולצה על ידי כוחות צה״ל לאחר 23 ימים בשבי, נועה מרציאנו נרצחה על ידי מחבלי חמאס בעודה בשבי וגופתה הוחזרה על ידי צה״ל לקבורה בישראל. בשבי החמאס נמצאות כבר 229 ימים 5 תצפיתניות: לירי אלבג, קרינה ארייב, אגם ברגר, דניאלה גלבוע ונעמה לוי.

הערב! ת”א: 18:30 גשר בגין, ירושלים: 21:00 משרד רה”מ

זוכרות שצפינו בסדרה סיפורה של שפחה בחרדה ובאותה נשימה הרגענו את עצמנו שזה רק בדיון? שלנו זה בחיים לא יקרה? שלבנות שלנו זה בחיים לא יקרה? אז זה קורה להן כבר שבעה חודשים כמה קילומטרים מאיתנו, והממשלה אדישה, והמדינה לא בוערת.

הערב יתכנס הקבינט במשרד רה”מ בירושלים בשעה 21:00, וגם אנחנו נתכנס ונצעק את הצעקה שלהן שאף אחד שיושב בחדרים הממוזגים והמאובטחים לא מעוניין לשמוע.

במקביל תתקיים ההפגנה היומית בשער בגין בשעה 18:30!

ת”א 18:30 גשר בגין
ירושלים 21:00 משרד רה”מ כיכר שילה ליד בניין ג’ויינט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן