חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נזיפות, התחמקויות ומריחות בפגישת משפחות החטופים עם גל הירש הערב

משפחות חטופים ביקשו הערב מגל הירש שהגיע למטה המשפחות בת״א שיאפשר לנציגות נבחרת של המשפחות להיפגש עם הקבינט על רקע הפעולה ברפיח. הירש סירב לענות מדוע זה לא קורה, נזף באחד המשתתפים, וגער במשפחות על שהדברים יוצאים לתקשורת


דיווח: בר שם אור


 

שתי משפחות יצאו מהחדר בתחילת המפגש עם הירש במחאה על התנהלותו לאחר שאמר ״אין חירות ל-133 משפחות בחג הזה״

פגישת גל הירש, היועץ ומתאם לענייני חטופים, ומשפחות החטופים הערב במטה:
משפחות חטופים ביקשו הערב מגל הירש שהגיע למטה המשפחות בת״א שיאפשר לנציגות נבחרת של המשפחות להיפגש עם הקבינט על רקע הפעולה ברפיח.
הירש סירב לענות מדוע זה לא קורה ואמר שהקבינט נפגש כל פעם עם נציגי משפחות אחרות, חיילים, נרצחים וכו׳. בן משפחה אמר לו בתגובה: ״אתה עושה לנו הפרד ומשול״. הירש נזף בבן המשפחה ואמר: ״זה לא תקין מה שאתה אומר״. הירש גם גער במשפחות ואמר שכל הדברים שהוא אומר להן מגיעים לתקשורת.
בנוסף המשפחות שאלו לגבי הפעולה ברפיח והאם הקבינט יבחר בין פעולה צבאית לעסקה. הירש השיב: ״אם נידרש לעצור תוך כדי הפעולה ברפיח כדי להחזיר את החטופים נדע לעשות זאת״.
שתי משפחות יצאו מהחדר בתחילת המפגש עם הירש במחאה על התנהלותו לאחר שאמר ״אין חירות ל-133 משפחות בחג הזה״. אחד מנציגי המשפחות אמר לו ״אין חירות לכל המדינה״ ויצא. בן משפחה הוסיף בשיחה איתי ״במקום לדבר אתנו שינצל את הזמן כדי לעבוד על החזרת החטופים. זה טחינת מים. אין לו השפעה בכלל״. נציג אחר אמר לי: ״הוא הגיע למרוח אותנו״

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן