חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חסימת איילון. משפחות החטופים מחריפות את הטון ומעצימות את המאבק

על רקע הזמן העובר ואיתו שמות נוספים של חטופים שמתו, ההדלפות מישיבות הממשלה שחוסמת עסקאות חטופים, הידיעות על קמפיין ההסתה המאורגן נגד המשפחות והחרדה המתעצמת לגורל החטופים, חלק מהמשפחות שמובילות קו תקיף יותר במאבק לעסקה, מעלות הילוך. במוצ״ש האחרון הן שוב חסמו את איילון. זה המוצ״ש השלישי

הודעה לתקשורת שיצאה עם תחילת החסימה באיילון:
 
בני משפחות חטופים חוסמים את איילון דרום ומחריפים את הטון כלפי נתניהו: “הפקרת אותם ב7 באוקטובר ואתה ממשיך להפקיר אותם 127 ימים משיקולים פוליטיים. צא עוד היום לציבור ותודיע שאתה בוחר בחטופים ולא בבן גביר. אם לא תשחרר אותם עכשיו- לא נשחרר אותך מאחריות, לא ניתן לך רגע אחד של שקט. הזמן של החטופים אזל”.
בשעה זו, בני המשפחות מוזס, פלטי- קציר, קלדרון, אור, מצגר, הימן חוסמים כעת, יחד עם פעילים למען שחרור החטופים, את איילון דרום בסמוך למחלף השלום. זו הפעם השישית שבה חוסמות משפחות אלה את נתיבי איילון.
בני המשפחות, אשר הזמן של יקיריהם בשבי אזל, מפנים אצבע מאשימה לנתניהו, אשר עסוק בלטרפד את העסקה ולהתחמק מלקיחת אחריות. במקום לחתור לעסקה עכשיו, הוא מושך זמן, שולח את שריו להתבטא נגד עסקה ומכונת הרעל מנהלת קמפיין הסתה נבזי נגד המשפחות בניצוחו.
עקב כך, החליטו בני המשפחות והפעילים להחריף את מחאת משפחות החטופים, ובנוסף לשיבוש הסדר הציבורי יהיו מחאות החותרות למגע עם נתניהו, האיש שברצותו תהיה או לא תהיה עסקה ופועל, לטענתם, משיקולים פוליטיים, על גבם של החטופים הנמקים בשבי.
שידור חי מחסימת האיילון
וכמובן מעצרים
בחסימה באיילון של משפחות החטופים, המשטרה עצרה 7 אזרחים התומכים במאבק המשפחות. העצורים נלקחו לתחנת המשטרה בגלילות – שפיים 1 הרצליה. לגלילות הובאו גם 4 מפגינים שנעצרו הערב בקפלן 22. דיווח אור-לי ברלב
 
לתחנת גלילות הגיעו עשרות רבות של אזרחים שקראו קריאות לשחרור החטופים, לשחרור העצורים וכמובן נגד הממשלה:
מעצרים יום א׳

נמשיך לדווח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן