חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חריגות קשות של אלימות משטרתית – הדגלים השחורים

אתמול במוצ”ש נסיון הרדמת המחאה (“ההידברות”) נחל כישלון חרוץ. העם אמר שוב את דברו. כחצי מיליון אנשים יצאו להפגין. מתוכם כ 225,000 רק בקפלן. כולנו מבינים שאין על מה להסכים עם מפיצי דיקטטורה. לא נקבל חצי דיקטטורה וגם לא רבע.

לאחר סיום ההפגנה בקפלן ראינו מתועדות בבירור חריגות קשות של אלימות משטרתית – שוטר על סוס מכה בחמת זעם בחורה בת 24 שעומדת עם שלט קרטון, וצוות מכת”זית שיוצא למסע אלימות לא מוסבר בצומת עזריאלי. התיז מים על מפגין שעומד על המדרכה, והתיז מים על הבמה המרכזית (!) לאחר סיום הארוע, כשאין שם כלל מפגינים – נראה כמו יוזמה אישית של מפעיל המכת”זית לגרום נזק לציוד הגברה ומסכים.

אנחנו קוראים למשטרה לחקור את שלושת הארועים ואת המבצעים שלהם ולהעמיד אותם לדין.

בסרטונים – שוטר על סוס מכה בחמת זעם את יעל ראובני בת 24 שעומדת עם שלט קרטון. לצידה חבר שמגונן עליה וצועק לשוטרים שהם מצייתים להוראה ואין צורך באלימות. השוטר מתעלם ודורס אותה עם הסוס בכוונה, ואז מכה אותה בחמת זעם עם אלה. הבחורה אושפזה באיכילוב עם מכות של אלה ושוט בצוואר.

הארוע מתרחש אחרי שלפני יומיים המשטרה פתחה את אותו מקום בדיוק (איילון) להפגנה קטנה יחסית של מפגיני המיליציות של בן גביר וכנופיות חווארה של סמוטריץ’.

אכיפה בררנית היא פשע. ארוע האלימות מצד השוטר על הסוס צריך להיחקר בדחיפות.

יעל ראובני בת 24 שהוכתה באכזריות בסרטון הקודם על ידי פרש משטרה. מדריכת רכיבה טיפולית. תשפטו אתם. גרסת המשטרה או מה שרואים בסרטון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחאות | הפגנות | מעקב חקיקה | קבוצות מאבק | עדכונים מהשטח:
כל מה שחשוב למחנה הדמוקרטי-ליברלי - אצלך בווצאפ

דילוג לתוכן